Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha esténkét járok edzőterembe,...

Ha esténkét járok edzőterembe, egy másfélórás edzésre fogyás céljából, akkor este az edzés után mit kell/mit szabad ennem?

Figyelt kérdés

Ugye elvileg azt mondják, hogy este nem szabad sokat. A barátom /3éve kondizik/, azt mondja, hogy sok fehérjét kell. Jó, neki igen, de nekem? :D

18/L


2012. jan. 9. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked is. Szerintem egy fehérjeturmix, és kész. Jól eltelít, és ha jót veszel, még finom is, a fehérjebevitel jótékony hatásait meg nem kell bemutatni.
2012. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Natur joghurt, kefír, egykis kiflivel, én ezt javasolom estéree, de lehet h van jobb is:)
2012. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dadantestver válasza:

Kevesebb kenyér és ez minden napszakaszra igaz.

Müzli szeletek, gyümölcsök és ez lehet banán is hiába mondják azt hogy sok benne a cukor azzal ne foglalkozz vagy ha bármilyen gyümölcsre mondják ezt. Mert egészséges valamint a banán jót tesz a csontoknak valamint a csontvelőnek is.

Vagy ha nagyon drasztikus akarsz lenni akkor egyél zöldséget amit szeretsz pl:répát.

2012. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ugye elvileg azt mondják, hogy este nem szabad sokat"

igen, ez nagy igazság. ilyeneket én is tudok mondani..

elvégre, ha este sokat eszel (fél disznó) akkor szétdurran a gyomrod, pedig még be sem fejezted a vacsorát.

2012. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dadantestver válasza:

Hát állíts magadnak fel egy szabályt hogy hány óra után nem eszel semmit "kivételes alkalmakkor.

Nálam pl: 18:30-ig be kell fejezni a vacsorát utána már nincs kaja pláne nem nasi de ezt általában 18:00-ig teljesítem. De azt is figyelembe kell venned hogy mikor kelsz, fekszel általában meg munka függő is így alakits magadnak egy rendszert amire a gyomrod is rááll.

2012. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ez alapján mit ajánlatok?

Reggel 6kor kelek, 3ig suli. Utána pihenek kicsit, majd tanulás. 5-fél7ig edzés. Utána fürdés, vacsi, majd tételek kidolgozása, nyelvvizsga-feladatok, stb. Este 11kor fekvés.

Mikor kellene vacsiznom és mennyit?

2012. jan. 10. 06:34
 7/7 anonim ***** válasza:

(jéé, hózik!)

mikor vacsorázz? a napodba ha beleszorítottál 4 étkezést, akkor a vacsorát tehetnéd 9 körülre. akkor van még 2 órád míg lefekszel. én még 10-kor is ennék mondjuk a helyedben, ha 9-kor nem jön össze.


és mennyit? hát attól függ mit akarsz, és mennyit ettél egész nap. alapvetően, ha 3 kg töltött hurkát megettél már, akkor leginkább semennyit, mert eleget ettél. de ennek nem sok értelme van.

ha viszont visszafogod a kajálásokat, mert fogyni akarsz, akkor tarts ugyan úgy mértéket a vacsoránál is.

2012. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!