Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 darab virsli kb hány dkg lehet?

2 darab virsli kb hány dkg lehet?

Figyelt kérdés
Elromlott a mérlegem,és most nem tudom lemérni.
2012. jan. 14. 12:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves 15:16-os! Csak nem megsértődtél,mert pont olyan "hangvételű" volt a reakcióm,mint a Te válaszod? :) Hát ki vagy Te? Csak neked szabad itt osztani a jó népet? Amilyen az adjon isten.....

Lényeg a lényeg nem kötelező egy hülyének válaszolni a kérdésére,ha az nem tetszik neked. Persze senki nem mérheti le helyettem az a rohadt virslit,de tudod akkora különbség nincsen virsliméret,és virsliméret között. Hála a jó Istennek rajtad kívül akadtak itt a válaszadók között olyanok ,akikbe szorult ész,na meg egy kis emberség(hogy kötekedés nélkül meg tudjanak válaszolni egy ártatlan kérdést),és leírták nekem,hogy 1 darab virsli körülbelül 6-8 dkg körüli súlyú. Ahhoz pedig semmi közöd,hogy ha rendszeresen mérem az ételemet,akkor miért nem tudom a kérdésemre a választ. Pont. Ha annyira balhézni akarsz ezen az oldalon,akkor javaslom neked a politika rovatot.

2012. jan. 16. 19:15
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

"de tudod akkora különbség nincsen virsliméret,és virsliméret között"


látom, még nem akadt dolgod igazán méretes virslivel...



XD

2012. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Valóban. :)
2012. jan. 16. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!