Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használhatom ezt az étrendet?...

Használhatom ezt az étrendet? 14/f

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 16. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2012. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem egyik puffasztott búza helyett lehet puffasztott rizs. és akk változatosabb :D
2012. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Elég jónak tűnik.Fogyózol?
2012. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha
2012. jan. 16. 19:41
 5/7 anonim válasza:
Én hasonlóval fogytam,de miután vissza tértem a /hagyományos/ étrendre vissza is híztam,sőt több is lettem.Figyelj majd oda erre.
2012. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a figyelmeztetést :)
2012. jan. 16. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:

a fogyás nem arról szól, hogy tartunk egy kúrát aztán ugyanúgy zabálunk tovább... nyilván ha egy életmódtól elhíztál, akkor hiába fogysz le, ugyanúgy el fogsz hízni, ha visszaállsz (ez főleg az előzőnek ment).

Kérdező: az étrend okés, turmixot kiválthatod túróval esetleg ha az szimpibb. Ha leadtad a felesleget, akkor is tartsd meg ezt az étrendet alapnak, de persze utána csinálhatod ennél sokkal változatosabban.

2012. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!