Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lusta vagyok mint egy disznó....

Lusta vagyok mint egy disznó. Hogy fogyjak így?

Figyelt kérdés
Annyira lusta vagyok, hogy az már fáj. 24 éves fiú vagyok és kezdek elhízni. Régebben sportoltam, mert nőket akartam felszedni. Most van barátnőm, ezért is lustálkodom. Imádok aludni, dögleni, nincs kedvem sportolni, meg fizikai munkát végezni. Általában autóban és a számítógép előtt, vagy a barátnőmön punnyadok. Hogy fogyjak le?
2012. jan. 24. 09:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az utolso kommentelőtől kérdezném, hogy szereti-e a sört? Mert én igen! És az is hízlal.
2012. jan. 25. 08:14
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor ne idd ember!

Én meg imádom az édességeket a csokival az élen, és mégsem ettem cukros kaját már 2 hete.

Utolsó voltam.

2012. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én is sörözöm (legalábbis adtam a vitamin bevitelnek rendesen). ÉS? ettől nem leszek zsíros.


téged meg szimplán nem érdekel annyira az egész, hogy változtass. 24 évesen fénykorodban vagy amúgy, csak a jelenlegi értékrended a mostani állapotot teszi lehetővé.

valami motoszkál benned, hogy ez így nem fog jóra vezetni, de ez önmagában kevés. lehet majd ha tovább halad a helyzet, akkor észbe kapsz. de lehet addigra 40 éves leszel, szétterhelt fájó ízületekkel, haladó keringési problémákkal, és már kicsit késő lesz. de ezt nagyjából tudod, csak nem érdekel :)

de ha boldog vagy így, akkor nem is biztos hogy kellene ezzel foglalkoznod.. kerülj tisztába magaddal, mit akarsz pontosan.

2012. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Értem. Gondoltam fogok gyúrni, de ilyen hidegbe ... Barátom autószervizben dolgozik, de a hangárban nem fűtenek. Spéci cuccai vannak. Várok még egy kicsit, amíg kimelegszik az idő.
2012. febr. 19. 12:14
 15/18 anonim ***** válasza:

csak nehogy az legyen, hogy akkor meg kedved nem lesz.

a fogyás meg amúgy sem gyúrás kérdése. ha edzeni akarnál egészséged, testsúlykontroll miatt, azt otthon is tudnád csinálni akármikor, mint saját súlyos edzés :)

2012. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sehogy
2012. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy hideg az idő csak egy kifogás. Ettől a hozzáállástól meg kell megszabadulnod. A sportolással nem fér össze az alkohol szerintem.
2012. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
He olyan vagy mint egy angol bulldog az is egész nap fekszik meg fingik meg dagadt :DDDDDDDD
2014. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!