Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem hiányzik nektek a jóllakot...

Nem hiányzik nektek a jóllakottság érzése?

Figyelt kérdés
Én ha belegondolok, hogy ha elkezdem a fogyókúrát és ezentúl soha nem érezhetem magam jóllakottnak, elmegy tőle a kedvem.
2012. jan. 29. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

El vagytok marhára tévedve!


Szerintem fogalmi zavarban szenvedtek a jóllakottsággal kapcsolaban! Én mindig, minden étkezésemnél jól lakok, nem pukkadásig zabálok, de nem is leszek éhes 3 órán keresztül! (És mellesleg fogyok!) Sokan itt már összekeverik a szomjúságot is az éhséggel... Amúgy mi abban a jó, ha úgy telezabálom magam, hogy utána fetrengek mint egy büdösbogár? Egyébként meg, amíg "fogyókúrában" gondolkozol, tök fölösleges is bármit elkezdened, mert ahogy abbahagyod, úgy is visszahízol mindent!

2012. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Leírtad ugynazt, mint előtted sokan és még b@szott okosnak is érzed magad:D király.
2012. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az is vagyok. Nem úgy mint te. Bibíííí.
2012. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hosszabban elfilozofálva arra kellett rájöjjek, hogy az evést sajnos kikerülni nem lehet, nem úgy, mint egyéb függőségeket. Ezért egy "életmódváltónak" élete végéig éheznie kell majd.
2012. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
De amúgy próbáld ki, hogy sportolsz, mozogsz. Állítólag jó...:D
2012. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!