Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszzl? Hogy...

Mit csinálok rosszzl? Hogy lehet az, hogy másfél hónapja járok edzőterembe és egy dekát nemfogytam, sőt 3 kg- al többet mutat a mérleg.

Figyelt kérdés
Heti 4-5 alkalommal egy óra vagy több. Futógépen kocogás vagy gyorsgyaloglás esetleg hegymenet. Vagy bicigli és taposógép. Vagy még plusz fenék súlyemelês. Odafigyelek arra hogy mit eszem, jó néha bűnözöm turó rudival. De napi 5- 600 kcal- t égetek. Mit csinálok rosszul??
2012. febr. 13. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Először is 5étkezés,tehát reggeli,tizórai,ebéd,uzsonna,vacsi.napi 3l folyadék (viz,tea nem cukros szutyok!!)

pl.

Reggeli:Zabkása kevés mézzel és reszelt almával

Tizórai:3kiwi+2alma

Ebéd:tepsibe sült csirkemell csikok leöntve egy fűszerezett kispohár kefirrel hozzá zöldséges rizs

Uzsi:3kocka sajt abonett

vacsi:omlett puffrizzsel+1light gyümijoghurt

2012. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon nagyon kedves vagy, hogy segítesz. A zabkását és az omlettet nem lehet valamivel helyettesíteni? Nem bírja a gyomrom a tojást.
2012. febr. 13. 13:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Étrendes vok...most nézem,hogy ideális a súlyod..egyébként..
2012. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
AZ lehet hogy ideális, csak én nem azt látom! :)
2012. febr. 13. 13:04
 15/15 anonim ***** válasza:
irtam privibe...teljesen ideális a súlyod..
2012. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!