Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki annyi kalóriát...

Ha valaki annyi kalóriát ledolgoz amennyit nagyjából egy nap alatt megeszik /ahogy egyik kérdésben láttam/, az nem anorexiához vagy egyéb táplálkozási zavarokhoz vezet?

Figyelt kérdés

Egy anorexiás hogyan lesz anorexiás?Mennyi idő nekik,hogy lefogyjanak?Egyik barátnőm mondta,hogy osztálytársa fél év után került kórházba anorexia miatt!!

Nagyon érdekel ez a téma,szeretném ha beszélhetnénk erről.Félreértés ne essék,nem akarok anorexiás lenni:S:D


2009. jún. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ha annyit dolgoz le, amennyit eszik, akkor marad a súlya, ha többet dolgoz le, akkor fogy, ha kevesebbet, akkor hízik. Az anorexia az, amikor nem eszik szinte vagy teljesen semmit az illető. Szóval ha valaki ledolgozza amit megevett az a normális elvileg.
2009. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem fogy ha aannyit dolgoz le mint amennyit eszik ??? épp hogy ettöl fogy . a fogyókúrázók 1400 kcal esznek kb és mellette 1 óra sport ami 400 kcal biztos nincs több szóval ha mindent ledolgozol 100% hogy fogysz
2009. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van aki nem fogy még akkor sem ha többet dolgoz le -ez vagyok én

van ugy hogy 200 kcal vagyok egy nap és mellette bicajozok aerobikozok mégsem fogyok

2009. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem attól anorexiás valaki, hogy drasztikusan fogyókúrázik. Kínozhatod magad akár hónapokon keresztül is, az még nem vezet anorexiához. Főként azok szenvednek ebben a betegségben, akiknek testképzavaruk van - és ez a fejben játszódik le, senki nem lesz anorexiás azért, mert sokat fogyózik! Hanem inkább azért, mert bűntudata van mindig, amikor eszik.
2009. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ahogy már írták is korábban:

ha ugyanannyit fogyasztunk, mint amennyit beviszünk, akkor áll a súly, mert nincs mit elraktározni - ez lenne a hízás. Amikor fogyunk, akkor kevesebb kalóriát (energiát) viszünk be, mint amennyit elfogyasztunk. Ez tuti.

Anorexiás nem lesz csak úgy az ember, annak lelki okai vannak.

2013. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!