Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma sokat vétkeztem a fogyókúrá...

Ma sokat vétkeztem a fogyókúrában?

Figyelt kérdés
régebb óta fogyózok, de 1 hete erőteljesebben és a héten már 1 kg-ot fogytam. Reggel nem sokat ettem, csak pár szelet párizsit egy fél zsemlével.11 óra fele zöldségsalit fetasajttal.eddig sztem nem rossz. Utána jött a rossz. sütit sütöttem és közbe sokat nyalogattam a tojásos, cukros, kakaós nyers tésztát, és a pudingos krémet is. meg csülköt csináltunk és az nagyon zsíros, nem bírtam ellenállni. szerintetek ez nagyon rossz??
2012. febr. 18. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz. Nem állsz még készen a fogyásra. Fogyókúra alatt nem kell sütit sütni.
2012. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem saját magamnak sütöttem.
2012. febr. 18. 17:00
 3/4 A kérdező kommentje:
készen állok sztem, már egyszer lefogytam csak sajnos nagyon drasztikus volt, és kellett visszaszednem néhány kilót, most azonban újra sokallom a súlyom és újra le szeretnék fogyni szeretnék nyárra :)
2012. febr. 18. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudnál hús alapon fogyni? a csülök jó, szinte tökéletes lehetne, de akkor mellette a kenyér, (párizsit hanyagolnám, teljesen értéktelen, tehát a kenyér vagy zsömle) cukros süti mennyiségét vissza kéne venni.

ha egész nap csülköt ettél volna zöldsalival, esetleg egy kis zabot, rendszeresen edzenél akkor semmi probléma nem lenne "drasztikus" fogyás és miegymások.

nyilván 6000kcal-t nem kell bevinni a csülökkel, nem árt figyelni rá mennyit eszel belőle, ezért szoktak soványabb húsokat enni egyébként. kisebb az energia tartalmuk a zsírszegénység miatt.

2012. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!