Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyózik velem? Együtt...

Valaki fogyózik velem? Együtt talán könnyebb. (? )

Figyelt kérdés

5 kg felesleg van rajtam, ami nem hangzik soknak, de nagyon bosszantó. Nem hazudok, ha azt mondtam hogy 100X elkezdtem már fogyózni, de mindig valami elindított bennem egy lavinát egy zabálási folyamatot. Nincs elég akaraterőm.


De most újra megpróbálom a kérdés kiírásának pillanatától. Remélem, így ellen tudok majd állni a csokiknak, friss puha sajtos rudaknak. (így van valami tétje is).

Ki tart velem?


2012. márc. 4. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én benne vagyok, de már 1.5kg előnyben vagyok :)

Két hete kezdtem.

2012. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatok. :)

Rajtam is kb. 5 kiló van, nem tudom pontosan, kb. félévente egyszer mérem magam... Csak érzem,hogy husisodtam kicsit.

2012. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

már én is elkezdtem bár én nem méricskézem magamat, nem számít, hogy hány kiló vagyok csak az, hogy foggyak:)

én magamon(mert én is kb hetente kezdtem el fogyókúrázni:D) azt vettem észre, hogy nem jó ugy, hogy na most elkezdek holnaptűl fogyózni és lefogyok... most kb egy hete kezdtem el fogyózni, de nem is tudom hogyan jött az ötlet csak annyi, hogy kevesebbet kezdtem enni és nekem már egy csoda, hogy kitartok eddig

állítottam össze diétás étrendet azt még nem kezdtem el mert be kell szereznem az anyagokat, majd ha beszerzem akkor talán könnyebb lesz

ma pl csak 1 zsömlét ettem reggelire, ebédre főzeléket hússal(nem zsírban sütve), délután egy kis szelet husit vacsira megint egy kicsi főzeléket

ez előtt pedig rengeteget ettem mondjuk ennyi adag főzelékhez megettem vagy 4 zsömlét is most meg egy darabot se

na sok sikert nektek is remélem nem baj, hogy leírtam :D

2012. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

még valaki?:)


Én ezeket a szabályokat találtam ki magamnak:

-naponta 4x vagy 5x-ször eszek keveset

-nem eszek semmi kenyérfélét csak abonettet

-nincs csoki, semmi cukros étel/lötty

-gyümölcs, zöldség jöhet

-hetente járok 2x szertornára 1 órát, és és 2x vizilabdázni


2 hónap alatt szerintem le fog menni, csak nem szabad a saját emberi gyengeségeimet előtérbe helyezni, és stressz/rossz hangulat/szomorúság hatására leállni a kúrával pár nap múlva.


Bízom magamban, magunkban! Nektek is sok kitartást hozzá!

2012. márc. 4. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Rajtam is kb 5 kiló van, amitől szeretnék megszabadulni. Már 1 hónapja váltottam életmódot és ahogy tudok edzek is itthon (vagy futok). 2 kisgyerekkel vagyok itthon.


A nagynak most hányás-hasmenéses vírusa van, így ma nem edzettem, és ha holnap kórház lesz, akkor egy pár napig ugye kimarad.

De szívesen "fogyózhatnánk" együtt. Ma össze-vissza ettem, sőt volt hogy nem, mert a gyerekekkel voltam elfoglalva és a nagyobbat próbáltam az ivásra rávenni... De átlag 5ször eszem, és az update kódokat igyekszem 90 %-osan tartani.

2012. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 *gin* ***** válasza:
indíts blogot, ahová mindig kiírod a napi kaja és edzésadagodat. amikor betolnál egy szendvicset vagy egy szelet sütit, mindig eszedbe fog jutni, hogy milyen hülyén nézne ki, ha ezt le kéne írnod a blogban, és mit gondolnának rólad ezután az olvasóid... hidd el, ez elég nagy tét.
2012. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!