Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyirokmasszázs használt már...

A nyirokmasszázs használt már valakinek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Én nem, de ismerek olyat akit százezrekkel átbasztak. Mondjuk meg is érdemelte...


A kezelésen külön szólnak, hogy csak sport és diéta mellett hatékony. Aha, csakhogy az nyírokbaszom nélkül is az.


Inkább vegyél erőt magadon és változtass!! Miért akarnak az emberek mindig mindent energiabefektetés nélkül elérni?!

2012. márc. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

...az elso nem mond butasagot. Valoban a masszazs segiteni fog, de mellette az etkezest megkell valtoztatni, es a rendszeres mozgast is vegezni kell, s itt jon a segito masszazs technika, ami mar nem feltetlen szukseges, de segiteni fog.

Viszont a masszazs onmagaban nem fog fogyasztani! TEhat Hight Care tobb ezert, valoban hatasos, viszont addig, amig rajtad van, s ha nem valtoztattal, tehat tovabbra is sokat eszel, nem mozogsz igy az egesz masszazsnak ertelme nem volt, tehat a kg-ok maradtak.

2012. márc. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a nyirok masszázs nem egy nagy kunszt. én többet vártam volna, közbe meg a masszőr csak simogatta a karomat a szívem felé.
2012. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
1. nek igaza van, am a kérdések 99 % - a arról szól hogy 0 erőbefektetéssel, valami gép,masszázs,vagy tabi segítségével akar fogyni,ezek talán működnek de MINT KIEGÉSZíTÉS, a masszázs jó dolog de csodát nem fog tenni
2012. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kezelések után kicsivel szebb, és puhább lett a combom, és mintha kicsit formálódott is volna, vagyis hát úgy jobban nézett ki na... Nekem ez a tapasztalatom (csak a combomat masszírozták) emellett nem sportoltam sajnos, jó hülye voltam... Most már ezt is pótolom. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy látványos eredményt csak ezzel is elérhetsz, de csak úgy meztelenül látszik a változás, nadrágban nem túl szembetűnő...
2012. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Masszőr vagyok,és a nyirokmasszázs célja,hogy a szövetek között felgyűlt folyadékot a nyirokereken keresztül visszajuttassuk a szivbe,ot tbekerül a vérbe,a vese kiválasztja és megszűnik az ödéma.

Semmi köze a zsírvesztéshez,se a narancsbőrhöz..... Ha valaki egészséges,ezt a folyamatot a szerevzet maga végzi,és nem gyülik fel a nyirok a szövetek közt. tehát SEMMI értelme ezért pénzt fizetnetek.Ezzel senki nem fog zsirt veszteni,max az anyagcseréjét lehet kicsit megdobni,és ennek annyi hatása lesz,hogy kezelés után rohannod kell pisálni.

2012. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13:53

Igazad van, es eppen ezert mar a vizhajtok fognak ilyenkor tobbet segiteni, hiszen mezei zsurlo, csalan, petrezselyem, zellernek nagyon a vizhajto hatasa, es tisztito hatasa is. En pl. ezeket fogyasztottam, amikor az alakomat formaltam, szules utan, de kozben rendszeresen tornaztam, de mar heti 3 alkalommal massziroztam is, tehat segitettem a szervezetemnek, viszont mar itt a borom is szepult, puhult. Ezeket ingyenesen ellehet vegezni, csak akarat kell hozza, es az etkezes megvaltoztatasa, tehat nem koplalni, valtoztatni!

2012. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltál az mind jó. Támogatni kell a szervezetet,a kiválasztást,anyagcserét helyes táplálkozással és sporttal .

Nem azt mondom,hogy a nyirokmasszázsnak nincsenek pozitiv hatásai egészséges embernél,ártani nem árt,de felesleges. Ha valaki helyes életmódot folytat akkor a kötött vizet leadja enélkül is. Alapvetően a nyirokmasszázsnak nem a fogyasztás a célja,nem err elett kitalálva. Mint irta az egyik válaszadó nagyjából csak simogatás a gyakrolati kivitelezése. Ennél azért picit bonyolultabb,de ha valakinek 5.szöröésre van dagadva a végtagja nyiroködéma miatt,akkor nagyon fontos az a "simogatás". Mig egy egészéges embernél minimálisan támogatja a fogyást,inkább csak közvetetten.

Szóval nem kell bedőlni mindenféle reklámnak,és midnnekinek. Abból a pénzből amit erre áldoztok inkbáb vegyetek kondibéárletet,vagy 2-3 kiló húst,nem olcsó mulatság,tudom mert én is cisnálom.

2012. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivel másodfokú ödémám van, ezért van szükségem a nyirokmasszázsra. A kezelő masszőr megállapította, hogy ezt kell előbb rendbe rakatnom, utána lesz esélyem a fogyni. Sajnos keveset mozgok, sokat dolgozom, magamra szinte semmi időm sincs. Már az is nagy valami, hogy erre rászántam magam. Köszönöm mindenki válaszát.
2012. márc. 15. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező így már más a gyerek fekvése.NAGYON.

Ugyanis a többiek most arra asszociáltak,hogy egy naív és lutsa ember vagy,aki mozgás helyett ezzel akarja a zsirt leadni magáról,és ennek fényében válaszoltak.:)


Ebben az esetben csak biztatni tudlak,a 2. stádium még reverzibilis,és használni fognak a kezelések,jobbulást kívánok neked!

2012. márc. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!