Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van. Kérlek írjatok!...

Elegem van. Kérlek írjatok! Egyre dagadtabb leszek. Meghalok! Sose fogok már lefogyni?

Figyelt kérdés
Ha stresszelek mindig eszem.Mióta szeptemberbe elkezdődött a suli 11kg ot híztam.Én nem fogok azzal takarózni mint sokan ezen az oldalon hogy "jaj nemis ettem többet" Mert sokat zabáltam.Tavaly nyáron hogy vége lett a sulinak lefogytam 6-7 kg ot,de még akkoris dagadtnak láttam magam.Ebbe már belehalok.Én mindig elítéltem azokat az embereket akik azért dagadtak mert lusták és csak tömik a fejüket és ahogy kinéznek...Viszont most a másik oldalon vagyok és gyűlölöm.
2012. márc. 18. 20:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

utolsóelőtti azzal az igen értelmes válaszoddal veled nem foglalkozom.


Én tavaly nyáron is azért fogytam le 59 kilóra mert jobban akartam érezni magam bikinibe a balcsin :)

2012. márc. 18. 20:54
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozol velem, de azért válaszolsz :D
2012. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
várok még hasznos válaszokat\tanácsokat jól jön most :\
2012. márc. 18. 21:03
 14/22 anonim ***** válasza:
sporthoz lusta vagy, igaz? mert ha eleget sportolnál, akkor stresszes se lennél és zabálni is lehetne
2012. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
ha lusta lennék nem jegyezném meg azt aki lustaság miatt dagadt ;)
2012. márc. 18. 21:22
 16/22 anonim ***** válasza:

Első körben csökkentsd a felére az étel adagodat. Pár napig piszok éhes leszel, de utána elmúlik.

Kezdj el mozogni, ha mást nem, sokat gyalogolni. Az úszás is rengeteget segít.

Este, ha éhes vagy, főzz pár tojást.

Ha nagyon édességre vágysz, akkor kis étcsokit egyél, az kevésbé hizlal, mint a tejcsoki.

Tűzd ki magad elé célnak, hogy XY méretű ruhákat szeretnél magadnak nyárra venni, és ez lebegjen mindig a szemed előtt (reális célt tűzz ki, különben csak elkeseredsz!)

A legfontosabb: ne görcsölj! Ne ez járjon minden gondolatodban, és főleg: ne mérd magad minden nap. Kezdd ezt el, és mérd meg magad most (kiló, centik!), meg mondjuk egy hónap múlva. A fogyás ugyanis nem rögtön indul be, ha naponta méricskéled magad, akkor egy hét után kiakadsz, és odavágod az egészet, pedig pont ilyenkor kell még folytatni.

Tapasztalat.

2012. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Én egy tanácsot szeretnék neked adni. Az ilyen dolgokat, hogy csak étcsokit egyél, mert az nem hízlal felejtsd el. Ha azt eszed, mert vki azt mondta, akkor dagadt maradsz. Legyen akaraterőd megállni ezeket a dolgokat, nem fog összedőlni a világ...
2012. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Jézusom.. Még hogy "takarodjon" a válaszoló. Elsősorban, szerintem míg magaddal így bánsz, ilyen szavakkal illeted magad, hogy hájpacni és malac, etc. addig ne várd már el, hogy mások normálisan írjanak. Míg te nem tiszteled magad, addig ők sem fognak. ;)


A kérdésedre pedig: Ha le szeretnél fogyni, az csak úgy magától nem fog menni, tudod te is.. Elsőkörben szerintem most fogadd el magad ahogyan vagy, hiszen a sok-sok plusz kiló nem egy nap alatt ment fel rád, így időbe is kerül leadni. Barátkozz meg azzal amit most látsz, mert ha tényleg akarod, és elszánt vagy egy idő után látszani fog az eredménye, még van sok azért egy kis nyárig.:) Torna mehet szerintem naponta, de elsőnek inkább kardiózz (minden nap 20-30 perc futás nagyon jó, akár kipróbálhatod az 5km-es edzéstervet is) Ha van otthon anyudnak DVD-je, akkor arra is tornázhatsz. Én minden nap 40 perc csípő-fenék, 30 perc has, 10 perc vádli, 20 perc comb edzést csinálok, és eléggé jó alakom van, kockás hasam. Emellett ügyelj az étkezésre: cukros löttyök kizárva, édesség csak ha már nagyon nem bírod, inkább többször keveset.


15/L

2012. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Második 22:07 vagyok. Ha úgy döntesz, hogy elkezded az edzést, akkor viszont azt ajánlom, hogy naponta 2-3 liter vizet minimum igyál. Hogyha eszel, akkor utána egy óráig pihenj, mert tele hassal nem jó edzeni. Mondjuk én minden nap gyümölcssalátát csinálok magamnak edzés előtt, és megiszok egy nagy pohár vizet, vagy 100%os narancslevet, nekem ez bevált. Sok sikert!!:)
2012. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy mostantól egyen minden nap kilószámra étcsokit, hanem azt, hogy ha nagyon nem tudja megállni (mivel azért néha az embernek kell az édesség is, legalábbis nekem), akkor inkább étcsokiból egyen kicsit. Nehogy már azt mondd, hogy csokievést tanácsoltam!


Mellesleg, nekem sikerült lefogynom egy csomót úgy, hogy néha igenis ettem csokit. Mindent megvonni nem muszáj (nem azt mondom, hogy nem lehet, gratula annak, aki meg tudja tenni, az erősebb nálam), sokan, ha ezt teszik, emiatt adják fel egy hónap után, és zabálnak be egy csomó édességet. Erre vált be nekem az, hogy mértékkel néha megengedem magamnak az édességet, így sosem jutok el arra a szintre, hogy meghalok érte, és semmi nem érdekel, csak falom.


Mellesleg senki nem kérte, hogy véleményezd a módszeremet, nekem bejött. A Kérdező meg hadd döntse majd el maga, hogy mit akar csinálni.

2012. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!