Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van. Kérlek írjatok!...

Elegem van. Kérlek írjatok! Egyre dagadtabb leszek. Meghalok! Sose fogok már lefogyni?

Figyelt kérdés
Ha stresszelek mindig eszem.Mióta szeptemberbe elkezdődött a suli 11kg ot híztam.Én nem fogok azzal takarózni mint sokan ezen az oldalon hogy "jaj nemis ettem többet" Mert sokat zabáltam.Tavaly nyáron hogy vége lett a sulinak lefogytam 6-7 kg ot,de még akkoris dagadtnak láttam magam.Ebbe már belehalok.Én mindig elítéltem azokat az embereket akik azért dagadtak mert lusták és csak tömik a fejüket és ahogy kinéznek...Viszont most a másik oldalon vagyok és gyűlölöm.
2012. márc. 18. 20:17
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Utolsó, ezt nekem szántad? Elhiheted, hogy mivel pontosan egy időben küldtük el a válaszunkat, nem láttam, mit írtál, tehát "nem tudtam véleményezni a módszeredet" ;) Illetve még annyit, hogy én sem azt mondtam, hogy ne egyen csokit egyáltalán, hanem azt, hogy amennyire tudja, fogja vissza a csokievést.
2012. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a fogyókúrát nem kell ilyen vérkomolyan venni legalábbis nekem hisz tavaly 2 hónap alatt 8 kg ot fogytam le. Vagyis annyi volt a nagy trükk hogy mindent ettem de kevesebbet.Valószinű hogy ez genetika hogy ki hogy fogy. Én ha kevesebbet is eszem sokat fogyom de hamar is hízok köszi mindenkinek
2012. márc. 18. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!