Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 hónap alatt -27kg az nem...

15 hónap alatt -27kg az nem lassú?

Figyelt kérdés
15 hónap alatt 27 kilót fogytam, de még mindig van rajtam kb 5 kg felesleg. Sok helyen olvastam hogy másik pár hónap alatt, 4 max 5 hónap alatt fogytak ennyit. Én pedig 15 hónap alatt fogytam le ennyit... közben még mindig van rajtam körülbelül 5 kg felesleg. Még ha a fejemre állok sem megy le több heti 0,2-0,3 MAX 0,5 kg, az 1kg meg nagyon ritka, csak a fogyókúra elején ment le annyi.
2012. márc. 27. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, már lement 27Kg és már csak 5 kg van hátra akkor nem mind 1, hogy 1 hónap alatt ment le vagy 15 hónap alatt? már túl vagy rajta gratulálok

az a 5 öt kg meg nyárra lecsusszan még

2012. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.



Köszönöm.

Igen, ha így nézzük akkor igaz, túl vagyok a "nehezén". De még mindig van 5kg. De remélem hogy kb 2 hónap alatt ez is lemegy...

2012. márc. 27. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha lassan fogysz, mert akkor tartósabb. Ügyes vagy, és már csak 5kg van hátra. Mindig előre nézz, ne hátra! :)
2012. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!