Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért zabálok állandóan?...

Miért zabálok állandóan? Nappal még elvagyok, de este nekiesek a hűtőnek és végem.

Figyelt kérdés

Az édességet el tudom kerülni, de a kenyeret vagy a különböző húsokat, tésztákat sajnos nem bírom ki. A hal látványától bezzeg rosszul vagyok...

Esélyem sincs hogy lefogyjak, mert semmi normális kaját nem eszek...

Csak én vagyok ilyen nyomorult?


2012. márc. 27. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ugyan ez a helyzet velem, egyszerűen elkeserítő... és egy ilyen roham után (ma pl. 3200 kalória!!!) még megmozdulni sincs erőm... elmegy az összes kedvem:( egy rakás szerencsétlenség vagyok
2012. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó. Hát legyen akaraterőd. Reggel ahogy felkelsz menjél el futni!!! És ne fogd arra,hogy nincs kedved ,mert nem kedv kérdés. Minden agyban dől el. És ne azon gondolkozz,hogy ki néz meg ki nem.. Ahelyett,hogy most itt siránkozol nemhogy elmennél mozogni,kocogni.. És nem rosszindulatból mondom.. De másképp nem megy. Ha a kajálásról nem tudsz lemondani(amiről igenis lelehet!!) akkor legalabb sportoljal mellette.Gondold el most ha minden nap csak fél órát kocogással töltesz akkor belehalsz? Van még kb 12 órád más csinálni..
2012. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok, a mozgással az ég világon semmi gondom nincs, minden nap (szünet, nap kimaradás nincsen!!) két hónapja 60 percet elliptikus trénerezek, a gép mutatója szerint alkalmanként -650 kalóriát égetek, de tudom hogy ez még megközelítőleg sincs annyi..:D

szóval nekem konkrétan csak a TÚLEVÉSSEL van a gond, egyszerűen nem tudom megállni azt a k*rva (elnézést) mákos kockát vagy kakaós csigát... van, hogy hetekig sikerül távoltartani magam tőle, aztán egyszer csak elkezdenek rámtukmálni mindenféle sz.art, hogy jaj soha nem eszel és ennyi nem árt meg, erre én végiggondolom és megeszem, és akkor jön a roham, nem tudok leállni... és egy ilyen napokig is eltart. a mozgástól meg egy ilyen 2-3000 kalóriás nap végén simán elmegy a kedvem, bár az esetek 80%-ban ilyenkor is megcsinálom. más kérdés, hogy tudom, így nem érek el eredményt, hiába haldoklom 60 percen keresztül:D elnézést a regényért...

2012. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!