Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki 70-75 kiloról sikeresen lefogyott?

Figyelt kérdés
Én is elkezdtem edzeni és egézségesen táplálkozni, hogy elérjem a célom, de ezt a kérdést azért írtam ki, hogy erőt merítsek, mert ha másnak is sikerült, nekem is sikerülhet.
2012. ápr. 7. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én 165 centihez vagyok 65 kg, 58 körül szeretnék lenni, de már nem megy lejjebb a súlyom...
2012. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 csokissüti002976 ***** válasza:
79-ről eddig 69-re. még min. 5-7 kg lefog menni. :)
2012. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

163 cm vagyok és 72 kg, most kezdem, remélem sikerrel fogok járni :D


8-as, elmesélnéd hogy hogyan étkeztél? :) Köszi előre is, akár priviben is megírhatod, ha nem szeretnéd itt :)

2012. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
162 centi vagyok és ehhez 57-58 kiló, 73-ról indultam. Nem tudom megmondani, pontosan mennyi idő alatt fogytam le (2-3 hónap?), mert hetekig odafigyeltem mit eszek, aztán hetekig ettem amit akartam és akkor változatlan maradt a súlyom. Január óta egyáltalán nem törődöm ezzel az egésszel, még 5 kilót szeretnék fogyni, mert a karom és a lábam vastag, de lusta vagyok elkezdeni.
2012. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mit jelent, hogy senki nem állt melléd? Tudunk ebben valahogy segíteni?
2012. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hat nem all mellem senki. Csaladomban anyukam duci, de ot ez nem zavarja, tesom meg nadszal vekony. Senki sem foglalkozik fogyokuraval meg ilyesmikkel, hidegen hagyja oket ez a tema. Szoval ha en fogyozni szeretnek nemigen erdekli oket, ugyanugy foznek meg sutnek meg veszik az egezsegtelen kajat es igy nekem is nehezebb. Ha meg megkerem, hogy valtoztassunk, akkor az tart 2-3 napig es utana megint magasrol sz@rnak ra. Emelle tesomtol hetente 2-3 szor megkapom azt, hogy "kover/dagadt vagy", szoval semmi biztatast nem kapok
2012. ápr. 8. 17:43
 17/21 A kérdező kommentje:
Baratnom meg folyton kioktat a helyes taplalkozasrol, s mivel suliban is egy osztalyban vagyunk folyton latom, hogy milyen "helyesen" taplalkozik, pl. naponta megeszik egy Marsot es egy Kinder Buenot, esetleg mas csokit, chipset meg effajta kajat, s aztan jon engem kioktatni. Meg ilyenek, hogy begyunk egy uzletbe ruhat vasarolni es o meg odamegy az elarusitonohoz es XL es meretet ker nekem, anelkul, hogy en megkertem volna...aztan o meg levesz egy S meretu ruhat es megkerdi tolem "Ugye ez a legkisebb meret?". Szoval sokszor az az erzesem, hogy azert log velem, hogy o szebbnek tunjon, mivel en duci vagyok.
2012. ápr. 8. 17:47
 18/21 A kérdező kommentje:
Szoval magamra maradtam, mint a kisujjam.
2012. ápr. 8. 17:48
 19/21 anonim ***** válasza:

A barátnődtől ez nagyon gonosz, viszont ha még fiatalok vagytok, akkor ennyi zabálás mellett hamarosan ő is el fog hízni. Nem 100%, de valószínű. Meg fogja szokni, hogy akármit lehet, és ezt akkor is folytatja majd, amikor megváltozik az anyagcseréje. Hosszútávon te jársz jobban, mert abszolút időben észrevetted, hogy nem jó ez így. Sok a 75 kiló, de mások meg 100 kilósan kapnak észhez, hogy tenni kellene és neked legalább nem 2 évig kell durva megszorításokkal élned, hogy lefogyj 40 kilót, hanem pár hónapig. Az otthoni körülményeid miatt lehet nem fog lemenni 3 hónap alatt a felesleg, hanem mondjuk 4-5-6, de ha kevesebbet eszel, akkor is fogyni fogsz, ha nem a legmegfelelőbb ételeket eszed, csak ugye lassabban. Van módszer az ideális diétára/életmódváltásra, de nem jelenti, hogy csak így lehet lefogyni.


Szerintem az a lényeg, hogy ha az otthoni lehetőségeidhez mértem megválogatod mit eszel és mennyit, akkor ne azokhoz hasonlítgasd az eredményed, akiknek tudnak tökéletesen enni, mert a tiéd el fog tőlük maradni, de idővel behozod, tehát hosszútávon ugyanott tartasz. Ne mondj le arról, hogy valaha egészségesen egyél, de most abból hozd ki a legtöbbet, ami van.

2012. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, el kell gondolkodnod hogy ez igaz barátság-e. Mert még a barátságunk elején mi is ilyen méretkülönbségekkel rendelkeztünk (S-L/XL amiből az évek múlásával M-L/XL lett :D ) de az én barátnőm soha egy bántó szót nem kapott tőlem. Sőt, aki egy rossz szót akart rá szólni, én szinte leharaptam a fejét. Ő egy nagyon csinos lány szerintem, mindig találunk neki jó kis ruhákat, és hogy van önbizalma, azt részben nekem köszönheti, részben pedig hogy hitt önmagában. :)

Én is válaszoltam neked (nem tudom hogy hányadik vagyok :D ) de én is le szeretnék adni most egy pár kilót. Csak érdekelne hogy mit ettek azok akiknek sikerült??? :D

2012. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!