Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség. Tanácsokat szeretnék...

Segítség. Tanácsokat szeretnék! 2 és fél hónap alatt fogyás? 14/L (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szia!:)


1. Minden héten 2x úszni mennék

2. Rubint Réka DVD minden nap (amennyit bírok:S)

3. Sok tea, víz ivása

4. Kevesebb étel fogyasztása

A hasamon van nagy zsírréteg..azt lenne a legfontosabb leadni nyárig.

Ez sikerülhet 2,5 hónap alatt? : )


Köszönöm előre a válaszokat és a segítséget.


Egy 14 éves lány..:)


2012. ápr. 8. 17:34
 1/6 anonim válasza:
mintha az ikertestvérem lennél:DD énis 14 vagyok és nkem is nagy a pocim:D am szerintem sikerülhet leadnod:);) és ég azt ajánlanám,h azért nem kell koplalanod hanem gy jó ha naponta 5x eszel és keveset és lehetőleg este 7 után ne eygél ..max csak gyümölcsöket:) és az edzésről még annyit ,h nem kell z első nap nagyon sokat csinálnod mert az úyg em jó..másnapra elég erős izomlázad lesz..mindg egyre többet csinálj és hasra(gondolom te is a hasi gyakorlatokra gondoltál:D) remélem tudtam segíteni;) sok szerencsét !:)))
2012. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszii :))
2012. ápr. 8. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen magas vagy, hány kg és mennyit szeretnél leadni. Egyébként simán sikerülhet. :)

De kell olyan nap is, amikor pihensz, nekem azt ajánlották.

2012. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
176 cm és 67 kg :(
2012. ápr. 8. 20:57
 5/6 anonim válasza:

Ó, hasonlítunk. Ugyanolyan magasak vagyunk, és ugyanannyi kiló is vagyok. :) Én is fogyni szeretnék pár kilót nyárig.

Az előző véleményeket csak megerősíteni tudom. Nem kell első alkalommal lenyomni 2 óra Rubint Rékát, és tarts a héten 2-3 pihenő napot. Sok víz és zöld tea.

Még a jógát tudnám ajánlani mert én nagyon szeretem. (Nálunk van egy fitnesz terem ami 18 éven aluliaknak ingyen tart jóga, fitnesz és alakformáló órákat.)

Sok sikert! ;)

2012. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia :) én is hasonló problémával küzdök,annyi csak,hogy 160 centi vagyok :D ősi ellenségem,a csokinyúl pusztítása után norbinak a kiképzés dvd-jét próbáltam ki,hetente 2x(elég az a 80 perc).nem nagyon eszek máshogy,mint szoktam,eddig mégis 5 kilótól szabadultam meg.szóval szerintem ne állíts ekkora követelményeket magadnak,mert beleunhatsz.mindig egy kicsi,és bőven sikerülni fog ;) én is nyárra tervezek lefogyni,mert megyünk osztálykirándulásra,és eléggé zavarna,ha én lennék a legnagyobb bálna.

remélem,segíthettem :)


L/15

2012. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!