Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek Szeptemberig...

Szerintetek Szeptemberig mennyit tudok fogyni? (ha)

Figyelt kérdés
12éves lány vagyok 175cm,75kg.Sportolásom:Táncolok(hiphop)hetente 2-szer.Futni szoktam hetente 2-szer.Napi kaja:Reggeli:SzennyóEbéd amit anya csinálni sültkrumpli hús...vacsora:valamikor almát eszek vagy pizzát.Alig tudom megállni hogy 6után ne egyek. -.-De párszor sikerült.Szeretnék fogyni.Ugyanis nem érzem jól maam segitsetek.:)Mit egyek? Ilyenekbe.Minden válasz segíthet.:))
2012. ápr. 9. 15:12
1 2
 11/11 claidheamohmor válasza:
nemár... :) 12 éves, 175 cm, 75 kg. Magasabb vagy, mint én, és én már garantáltan nem növök tovább. A 173 centimhez olyan 70 kiló illene, ha gyúrnék, 75-80, persze izomból, nem zsírból. Mi a gondod? Nagy a segged? Úszógumid van, vagy mi?
2012. ápr. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!