Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek lifetilt-tel fogyni,...

Szeretnek lifetilt-tel fogyni, mennyire csökkenthetem le a napi kcal-bevitelt szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Elvileg szoptatás alatt nem ajánlott :(

Heti 3-4x 1 órás edzes,2-3x fel óra kocogás. A gyerkőc 15 hónapos,de nem szeretnem meg elválasztani.



2012. ápr. 10. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg szoptatsz, semmiképpen se diétázz, illetve ne csökkentsd a kaját, mert ha nem okosan csinálod (amire az itt fórumozók egy részéből kiindulva van elég nagy esély), akkor a tápanyagbevitel hasznos része is csökkenni fog, ami nagy eséllyel lesz kihatással a tejedre, így a babára is.

A mozgás szerintem mehet, de csak fokozatosan.

2012. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. 13 hónapos elmúlt és én is szeretnék fogyni. Futás, biciklizés közül valamelyiket naponta (bár a futás hatékonyabb), és termszetesen a kaját is visszafogtam. Valóban nincs annyi tejem, de azért szoptatok szorgalmasan, mert az fontos a tejképződéshez, illetve sokat iszom. Hogy mi az a lifetilt azt nem tudom, de semmilyen fogyókurás szert ne vegyél be, mert az viszont átmegy a babába, és biztosan nem használ neki.
2012. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem hiszek a fogyasztó tablettákban :) az kizárt!

az edzeseket elkezdtem már kb. 1.5 hónapja,s a kaját is visszább vettem,le is ment kb 8 kiló,de meg legalább ennyit szeretnek lefogyni. Sajnos azok köze tartozom,akik szüles után nem hogy lefogynának,en híztam rendesen :(

A futással elegge hadilábon állok,a bokám az első pár lepes után elkezd fájni,pedig rendesen bemelegítek.

Edzeskent a lifetilt edzesek közül választottam,nagyon szeretem,kemeny,de jó! Csak sajnos a dieta nelkül nagyon lassú így a folyamat :(

2012. ápr. 12. 13:08
 4/4 anonim válasza:
Az előző vok. Na én ugyanez a típus vagyok, ha nem fogom vissza az evést akkor bizony nem fogyok, mozoghatok akármennyit. Majd utánanézek ennek a lifetilt-nek, hátha nekem is beválik. A szoptatás miatt nem aggódok, annyira szereti, hogy ha kevesebb, akkor is ragaszkodik hozzá, és ha egy-egy nap jobban eszem, akkor van tej bőven. Ráadásul eszik mindent, tehát nem éhezik akkor sem ha kevés van, csak pótolja másból a táplálékot. Szólval lelkifuri félretéve:-).
2012. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!