Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3 hétig koplalok és csak...

Ha 3 hétig koplalok és csak vizet iszok, akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Látszani fog vmi eredmény? Tudom h. ez nem normális,de nagyon el vagyok már keseredve magamat látván:@:S
2009. jún. 18. 15:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%

haha úgy szeretem az ilyen kérdéseket hahahaha :D :D

De amúgy vigyázz mert ha nem eszel akkor a negyedik napon elkezd kifolyni az agyad és ficamos lesz a bokád, de ha ezt kibírod legalább 30 kilót simán letudsz adni 3 hét alatt! :D haha :D

2009. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj,tudod miért nem ajánlom a koplalást?Mert a mechanizmus a szervezet számára hasonlít az éhezéshez,evolúciósan megmaradt dolog,és mivel sokáig nem bírja az ember,utána enni fogsz rendes kajákat,és mindentől 3szorosan fogsz hízni!Szóval nagyon meg fogod bánni!Este 6 után ne egyél,és mozogjál heti 4xminimum 1 órát,akkor TUTI hogy fogsz fogyni!
2009. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Rossz ötlet sajnos. Minden tekintetben ellenjavallott amit kifundáltál. De mivel ezen az oldalon a kérdésre is kell válaszolni (elsősorban) a válasz az, hogy vsz. látványos lehet a dolog, hozzáteszem meg ne próbáld, valószínűleg korházban kötsz ki. Nem fogja megérni, és garantáltan visszahízod ha túléled. Szerintem nem jó üzlet egyáltalán. Életmódváltas hozhat csak tartós és egészséges megoldást.
2009. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%

"Ha 3 hétig koplalok és csak vizet iszok, akkor mennyit fogyhatok?"

AZ egy dolog, hogy a második napon el fogsz ájulni, a 7.-en meg kórházba kerülni, de ezzel igazából hízni lehet. Gratulálok a sok eszedhez!

2009. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
64%

3as szabály: az ember

3nap víz

3 hét élelem

3perc levegő nélkül


elhunyttá lesz nyílvánítva.


de ha szupermen vagy, és túléled végigkoplalást, akkor pedig a háromszorosát hízod szépen vissza, már egy falat kajától is... :s csatlakozom az előttem hozzámszólókhoz, sport+megfelelő étrend= FOGYÁÁÁS :D

2009. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Neked is büdös a munka látom..
2009. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha el vagy keseredve, az éhezés ezen nem fog segíteni, mert még azzal is meggyűjtöd a bajod és még depressziósabb lehetsz. Tehát szerintem kezd el inkább a következetes, lassú életmódváltást, mozgással, gyakori kis étkezésekkel, és a nem megfelelő kaják (pl.szemétkaja, alkohol)kiiktatásával. Ettől pár nap után már a hangulatod is javulni fog, és nem éhezel. A fogyás is be kell induljon lassan de biztosan, és általában véve elkezd javulni a közérzetedből fakadóan az életminőséged.

Élvezni fogod meglásd, kitartást és lelkesedést kívánok hozzá!

(Ezt a buta felvetést amire a kérdés irányul pedig kérlek felejtsd el, vsz. előbb kerülnél kórházba valóban, minthogy bárki észrevenné a fogyást. Amúgy a 3. válaszoló vagyok) Szép napot!

2009. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%

Úgy 10-30 kg között fogsz fogyni, kezdeti súlytól függve.


Viszont alig 30-35 %-a az esélye, hogy tartós marad a súlycsökkenés. Csak akkor marad tartós, ha a 3 hét koplalás után nagyon lassan állsz vissza az evésre.


Ismerősöm így fogyott le 90-ről 50-re. Két hónapig nem evett/ivott semmit, heti 2-3 csomag korpás kétszersültön és korlátlan mennyiségű vizen kívül. Le is fogyott, de aztán még vagy fél évig diétázott mérsékeltebb módon. Így is kicsit visszahízott, de csak 60 kilóra. Azaz tartósan lement 30.

2009. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%

15 kg-t minimum le fogsz fogyni, de ahogy írták a 30 kg is lehetséges.

Figyelj oda arra, hogy ha csak vizet iszol, akkor válassz olyan ásványvizeket, amikben különböző ásványi anyagok és vitaminok vannak. És szerintem patikában kapsz is olyan vitamint, ami segít valamennyire egészségesnek maradnod.

Ha teheted, ne végezz ez alatt a három hét alatt túl sok fizikai munkát, mert elég gyenge leszel.


Nagyon sok kitartást és erőt kívánok!


OFF: Azt te is tudod, hogy nem jó. Nem papolok. =)

2009. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom nem akartam hozzászólni, de a 15:42-est nehogy megfogadd!!!


Hülyeség, hidd el, egyszer amikor el voltam keseredve, én is voltam ilyen őrült, hogy sok folyadékot ittam és csak 1 almát ettem, ami semmi. 1 hét után légszomjam volt ha mentem 10 métert, meg kellett állnom, annyira legyengült a szervezetem! Végül megijedtem és elkezdtem enni. Semmi haszna nem volt a dolognak. Még ha fogynál is valamennyit, bőven visszaszednéd, amikor újra ennél, mert a szervezeted azonnal elkezdene felélni mindent, amit beviszel. Szóval értelmetlen.


Ami nekem bevált: Szerintem ne kövess semmiféle művi diétát. Csinálj sajátot. Azt tudod, kb mi egészségtelen, hogy 6után ne egyél, kevés kenyér, szénhidrát, kerüld az édességet, zsíros ételeket... Sok leves, zöldség. Kenyeret pótold néha abonettel, vagy van ez a kerek kétszersült, nem jut eszembe a neve. Ha ezekből csinálsz szendvicset, egyél mellé sok paprikát, paradicsomot, uborkát - itt a nyár, pont alkalmas erre, ezektől eltelsz. Amikor megéhezel gyümölcs. Nem kell koplalni, nem jó semmire. Egyszerűen csak ne addig egyél, amíg ki nem pukkadsz, hanem amikor már nincs éhségérzeted. ehhez hozzá kell szokni, meglepődsz, milyen hamar eljön - kétszer annyit képesek vagyunk benyomni. Minden nap igényel egy főétkezést, amikor valami meleget kell enned, ettől ne foszd meg magad, csupán egyél kevesebbet, meglátod, azzal is eltelsz. Oszd be saját magadnak, kb miket eszel, mit engedsz meg magadnak. Ha néha megkívánsz egy fagyit, nincs abban semmi, ne vond meg magadtól... Majd valami light-osabb főételt eszel cserébe, hogy ne legyen bűntudatod. Szóval lényeg, hogy magad szabd meg a korlátaid, és tudj belőle engedni, így tudod tartani a dolgot - egy papírt szigorúan követni, amit más talált ki, macerás és hamarabb feladja az ember.


Ha mindenféleképpen valami erősebb kezdést akarsz: Sokan szólnak ellene, joggal, de ha betartod, hogy csak EGYETLEN hétig alkalmazod, az első hétben, akkor nincs semmi baj. Káposztaleves kúra. Az első hétben ettől leadsz rögtön pár kilót, és talán több erőd lesz a diétához, én is így csináltam. De ezt ne lépd túl, mert egészségtelen. + szar is, elnézést.:) 1 hét nekem épp elég is volt, már hánytam volna tőle, úgy megutáltam. De hasznos volt.


És persze mozgás... Ez nekem sem az erősségem:)

2009. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!