Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Járt már valaki így, mit...

Járt már valaki így, mit javasoltok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Állandóan diétázom, most sikerült fogynom is mióta aerobikra járok. Általában 60-63 kg szoktam lenni, de ezt még mindig túl soknak érzem a 165 cm-es magasságomhoz, viszont van egy hatalmas problémám. Pillanatnyilag 55 kilóra akarok lefogyni, de így is alig van mellem, 11-12 éves korom óta egyáltalán nem nött egy centit sem és félek, hogyha lefogyok még ennyi sem lesz. Szoktam csalni a melltartókkal, de attól még rosszul érzem magam, mivel aránytalan vagyok, nagy a fenekem, csípöm és a combom, a karom is vastag, csak mellem nincs. A családomban mindenkinek van, anyámnak ilyen korában már nagy volt, pedig mindig is vékony volt. Létezik valami edzés, ami szép alakot csinál elöl deszka helyett?


17/L


2012. ápr. 14. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

a mell zsírszövet.

szóval nincs olyan edzés ami a tested egy bizonyos részén növesztené a zsírt.

két megoldás van rá,ha nagyon zavar.

a macrolane injekció és a szilikon.

2012. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondoltam, ami esetleg izmosítja és nagyobbnak látszik... Mi az a macrolane injekció, hol lehet azt kérni?
2012. ápr. 14. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

attól,hogy kigyúrod a mellizmaid,nem lesz nagyobb a cicid,sőt.

a macrolane-t meg plasztikai sebész adja be és mivel sokkal jobb és egészségesebb,mint a sziló,drágább is,pedig egy év alatt felszívódik,uh lehet újra menni.

guglizz rá.

2012. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!