Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9 hét alatt 17 kg-ot fogytam....

9 hét alatt 17 kg-ot fogytam. Ez nem megy az egészségem rovására?

Figyelt kérdés

Végülis örülök a fogyásnak, mostmár elég látványos, de még mielőtt bárki koplalásra gondolna, hogy így meg úgy, az felejtse el.

Egészségesen étkezem, sőt még kétnaponta eszek egy pici csokit is, csak mellette napi 1 óra torna az megvan.

Én jól érzem magam, csak mások mondják, hogy jaj, nehogy beteg legyél, bla bla, meg a bőröd megereszkedik, ha tovább csinálod, bla bla...

Amúgy a bőröm teljesen rendben van, mivel a diéta legelső napjától tornázom, szerintem azért is nem lóg a bőröm.

Szerintetek lehet bajom?

Tapasztalatok?



2012. ápr. 28. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
rakj fel egy képet.
2012. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én csak gartulálni tudok hozz :D Sőt irigyellek :D Szerintem ha jól érzed magad akkor ez teljesen rendben van :D Egyébként hány kilóról kezdted? Miket ettél? Szeretnék én is olyan 15 kilótól megszabadulni.
2012. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!