Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülhet?

Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy én 12 éves vagyok.Körülbelül 160-165 cm és 65 kg.Ha én naponta csinálnék 250 felülést, 5perces hasprést és valamiféle diétás étrendbe is belefogok sikerülhet 3hét alatt 10kg leadnom?Ha igen akkor mennyi bőr maradhat rajtam?Ha nem akkor mit kéne tennem, hogy a 3 hét alatt ennyit fogyjak?Kérem segítsetek..nagyon-nagyon fontos lenne...Természetesen 6 óra után már csak gyümölcsöket eszek, néha még azt sem.De már a különböző "nasikat" is elhagytam mint pl a csokikat, chipseket...Kérem válaszoljatok előre is köszönöm!

2012. máj. 3. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3 hét alatt 3 kiló fogyás már nagyon szép teljesítmény. Nem lehet néhány hét alatt leadni, amit hónapok, évek alatt szedett fel az ember. Egyébként 12 évesen nem szabad fogyókúrázni. Hogy elhagytad a nasikat, az jó. Mozogj sokat!
2012. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem! Heti 0,5-1 kg fogyás az ideális, ezért 3 hét alatt kb. 3 kg-t tudnál leadni. Viszont úgy tűnik, nem néztél utána a dolgoknak, és nem vagy tisztában azzal, hogyan kell egészségesen fogyni. Márpedig csak egészségesen érdemes fogyni!


A felüléssel és haspréssel a hasizmot dolgoztatod meg, ami végülis jó. De attól, hogy izmosabb lesz a hasad, nem fogsz jelentősen fogyni és még csak az izom sem fog látsznai, mivel az a hájréteg alatt van.

A fogyás aktív mozgás kell, hetente 3-4-5x min. 40-50 perc pl. futás, biciklizés, úszás, aerobik stb.


Az este hat után nem evés akkor állja meg a helyét, ha 9 körül lefekszel aludni. Ugyanis az a fontos, hogy a vacsora kb. 3 órával lefekvés előtt legyen. Vacsorára ne gyümölcsöt egyél, mert éjszaka megerjed a gyomorban, helyette válassz fehérjét pl. túró, tojás, hús, csirkesonka zöldségekkel.

A nasikról jó, hogy lemondtál, az üdítőkről is mondj le. Napi 2-3 l vizet igyál és táplálkozz egészségesen, változatosan.

2012. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!