Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, nagyon lassú az...

Segítség, nagyon lassú az anyagcserém?!

Figyelt kérdés

15L vagyok és 1200 kalóriás diétán vagyok, rengeteg rostos dolgot eszem,sok fehérje és csökkentett szénhidrát mellett.

Heti jó ha kétszer összejön a 'nagy dolog'...

Ja és heti 4-5 órát futok.


Mit csináljak? A hashajtóról tudom, hogy szétcseszi a belső szerveket, de mostmár nem tudom mit tegyek...


Ja és a zöld tea, szilvalekvár, zabpehely meg társai nem segítettek



2012. máj. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lassú az,hanem a csökkentett tápanyag bevitel ennyi salakot eredményez.

emeld meg napi 300-400kalóriával a kaját.

súlyod,napi fehérje,napi ch mennyiség?

amúgy meg akkor lenne lassú,ha sok idő telne el az étkezések között.

2012. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szűztea kapszula. Azt nem írtad. Bedobsz egyet és másnap reggel l kakálsz. Nem megy tőle a hasad,természetes és még fogyaszt is picit. A páromnak ez mentette meg az életét. Heti egyszer sikerült neki,most meg kb egyszer nem.
2012. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 kávéskanál szódabikarbóna egy pohár vízbe.
2012. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én minden nap eszem narancsot vagy mandarint nagy mennyiségben az előtt nekem is 4-5 naponta volt székletem de alig ettem gyümölcsöt.Most már minden nap van székletem
2012. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!