Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok még, ha ezt...

Mennyit fogyhatok még, ha ezt betartom?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, 175 cm és 87 kg.

93kg-ról indultam 1,5 hónapja, de nem akar most lejjebb menni, stagnálok. Bevallom, nem sokat edzettem ez alatt, de a heti 2-3 edzés megvolt mindig.(kardió, futás) Shake-kel fogyok, nagyon szeretem, mert jó az íze és nem éhezem annyira. :) Reggel és este iszom. A reggeli shake után legalább 3,5 óráig semmit nem eszek.


Most be akarok keményíteni, és ebédre csak csirkét, riszt,halat,zöldségeket szeretnék enni, hogy sikeresebb legyen. Hetente 4X-5X le fogok járni edzeni 1-1,5 órát.(futás, elipszis gép, biciklizés, de erősítés és nyújtás is)

Én ezt nagyon komolyan vettem eddig is, de most még nagyobb a motivációm a fogyásra. Esetleg ha tudnátok adni még tanácsokat, nagyon megköszönném! Még 10-12 kilót szeretnék leadni.


2012. máj. 11. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggeli: lassan felszívódó rostos szénhidrát dús ételek.(zabpehely, tk kenyér)

Tízórai: szervetlen tápanyagok(zöldségek), vagy kefir, natúr joghurt, tehát fehérje. ilyenkor már ne egyél szénhidrátot. és külön kiemelem, hogy puffasztott rizst meg ilyen szarokat ne egyél, mert mindenki azt hiszi, hogy az milyen jó, közben annyi benne a kalória mint a csokiban, hülyeség.

Ebéd: fehérje(csirkemell, tofu) kevés szébhidrát(rizs, de krumplit ne egyél) zöldség

Uzsonna: fehérje(túró, fehérjeturmix)

Vacsora:fehérje(túró, fehérjeturmix)

2012. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondok egy rossz hírt, ez egy sima éhezős diéta, ha ilyenekkel bohóckodsz akkor örökre dagadt maradsz, ez a szomorú igazság, persze ezt alig hiszi el pár ember, de biztos nincs igazam és azért szaladgál a strandon sok vékony lány és kockás hasú fiú, előttem leírták nagyjából egy jó kajatervet, annyit kell még hozzátennem hogy minden kajában legyen minden féle makrotápanyag. De keress rá hogy sárga kapszula olvasd ki és érteni fogsz hozzá, vagy találd fel a spanyol viaszt amit már 50 éve tudnak:D
2012. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakrabban kéne enned. Ha a nap folyamán bármikor azt érzed éhes vagy, elrontottad a diétát. A szervezetnek azt kell hinnie, hogy mindig van mihez nyúlnia, ha éhséget érzel, akkor az már annak a jele, hogy nem megfelelően osztottad el az étkezéseket. Ez anyagcsere lassuláshoz vezet, a fogyás leáll. Ezt utána újra elindítani, megint időigényes folyamat, szóval tilos étkezést kihagyni. Vagyis inkább nem célszerű.

Emelett figyelni kell a napi kalória bevitelre is, hogy a bevitt mennyiség a napi szükséglet alatt legyen 500al. A szénhidrát bevitelre kell a legjobban odafigyelni, hogy az ne legyen túl magas. Ezt is számolni kellene.

2012. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De egy étkezést sem hagyok ki, hiszen eszem reggel és este is, csak shake-et. Minden benne van, amire szükségem van és ráadásul finom is. Ha belegondolok, hogy ezelőtt fél évvel minden nap szinte benyomtam egy tábla csokit, mellé még péksütiket ettem, ahhoz képest ez igen nagy váltás. S egyáltalán nem érzem rosszul magam közben, sőt. Jólesik, hogy reggel este nem eszem, megnyugtat ez a tudat. Nem hiszem, hogy egy kis éhezéstől híznék. :D Már ne haragudjatok, de ez baromság. Amit nem eszünk meg, attól nem hízunk. :D Legalábbis az eddigi lefaragott kilóimat se evéssel adtam le. Jelenleg ráálltam a heti 4X-5X-i edzéstervemre és újra beindult a fogyásom. :) Szóval asszem csak az számít, amit én magamon látok, márpedig azt látom, hogy egyre könnyebb minden. :)
2012. máj. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!