Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg feleslegtől mennyi idő...

10kg feleslegtől mennyi idő alatt lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

Sajnos sokat zabálok, és sikerült felszednem a plusz kilókat... március óta hetente 4x-5x biciklizek 1 órát (ha nincs elég időm, vagy épp elkezd zuhogni az eső, esetleg hurrikán jön, akkor 30 vagy 40 percet), és most már tornázom lábra és hasra is. Az étrendem nem is lenne rossz, csak nem tudok mértéket tartani... egyszerűen zabálok. A mozgással nincs gond, csak az evéssel. :S Ha visszatudnám magam fogni evés terén, vagyis nem ennék olyan sokat, akkor a biciklizés mellett lenne esélyem fogyni? Június elejére jó lenne, dehát az lehetetlen. Esetleg július?


16/L



2012. máj. 15. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ennyi az össz felesleg rajtad, akkor bizony nem lesz kevés idő. szerintem augusztusig is tervezheted ezt a fogyást nyugodtan... én is pont ez a helyzet voltam. 3 hónapja 65 kg. voltam a 166 cm-hez. aztán egyszerűen életmódot váltottam, nem diétáztam, az úgyis csak egy ideig tart, aztán meg vissza kell térni a rendes kerékvágásba. úgy gondoltam, amit most elkezdek, azt fogom csinálni mindig, így elkerülhető hogy visszahízok. tehát minden nap valamilyen mozgás (mármint minden hétköznap). mondjuk heti 3szor edzőterem, 2szer csak futás vagy ilyesmi. a nassolásról teljesen én nem is tudtam lemondani, jobban mondva a csokiról. kb. minden 2. nap ettem reggeli után egy csokit. reggelire valami sima müzlit, joghurtot, stb-t szoktam, ebédre csirkemell olivaolajon kisütve salátával, barnarizzsel, ilyesmivel... vacsira abonett sonkával, párizsivel, ilyesmik. szerintem ez a tízórai, uzsonna ... hát,én sose tartottam be, ha éhes vagyok, eszem egy almát, banánt, mittudomén, nem fogom nézegetni az órámat hogy ennem kellene mikor pedig éhes se vagyok. és ebbe a 10 kg. fogyásba azt is számold bele, hogy néha akár akaratodon kívül is, de muszáj többet vagy zsírosabbakat enned mint szoktál... mondjuk nagymamánál, rokonoknál van valami, szülinap, stb. meg persze a végére nagyon le is lassul. de 3 hónap igazán nem sok. elegendő sporttal garantálom hogy már 2 hét után látni fogsz bizonyos változást magadon. csak kitartás kell hozzá meg türelem, az ilyesmi nem megy gyorsan! :)
2012. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, és nem mondtam ez nálam mire vezetett. 65 kg-ból 3 hónap alatt 56 lett.
2012. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!