Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom a képeim alapján?

Figyelt kérdés

Holnap megyek bikinit venni és annyira frusztrál az alakom. Tavaly sokkal vékonyabb voltam de még akkor is csak háromszor voltam strandon mert szégyenlem az alakom. Elhatároztam hogy nyáron lefogyok.Mennyit kéne leadnom? Hány kilónak tippeltek?


[link]



[link]


2012. máj. 18. 13:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Szerintem a tömeged rendben van, de kevés az izom és sok a zsír. Sportolj többet, és szép leszel! Kilóra lehet persze, hogy több, mert az izomnak van súlya, de jobb lesz az alakod. Amúgy így se vagy ronda, szerintem találnál olyan fürdőruhát, ami a szépet elmeli ki az alakodból. Mondjuk szerintem neked egy egyrészes úszódressz sokkal jobban állna, mert kiemelné a vékony derekad, és kevésbé hangsúlyozná a sajátos csípődet. Lehet, hogy két részesből is lenne jó, de az a bugyi, amiben fénykézezkedtél, sokat ront az összképen, elég szerencsétlen a szabása a te alakodhoz.
2012. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

aha értem. Hát én egy ilyenre gondoltam


[link]


A jobb oldalit veszem meg.

2012. máj. 18. 14:44
 13/50 anonim ***** válasza:

kezdj el mozogni mert én az első képről hirtelen fiúnak néztelek

7-8 kiló arányosan ha lemegy rólad minden honnan akkor jó lesz

2012. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Én olyan 65-70 kilónak néznélek. Minimum 10 kilót le kéne adni, de még akkor sem leszel modellalkat.
2012. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
akkor vagy Te akarsz gondoszkodni vagy az hazudott aki 55 kilóra tippelt... Mert azért 15 kilót nem lehet elnézni szerintem :)
2012. máj. 18. 14:52
 16/50 anonim ***** válasza:
Hm, lehet, hogy ezek is jól állnának, bár tartok tőle, hogy túlságosan kiemelnék a csípőd kevésbé előnyös formáját. Ezért jutott eszembe az egyrészes fürdőruha: abból van olyan, amelyiknek más a combkivágása, és nem hangsúlyozza ki, ami előnytelen. Pl. ez: [link] (a derekánál és alatta nézd csak, deréktól fölfelé nem kell trükköznöd).
2012. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

Hieed el, nem gonoszkodok. :)

Én 62-63 kiló voltam még pár hónapja, de még akkor sem volt rajtam annyi felesleg, mint rajtad. De nemám megsértődsz, tényleg nem bántásból írom. :)

2012. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

Sztem vagy 6-8 kilót kéne leadnod, eléggé alma alkat vagy, úgyhogy közép-tájról. Én nem ajánlanám a 2 részes fürdőruhát, az az egy-részes viszont amit linkeltek az kimondottan jól állna.


Ahhoz az alkathoz vegyél fürdőruhát, ami van, nem ahhoz amilyet szeretnél, jó? :)

2012. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Nem alma alkat vagyok:) Körte. Mert kb fél éve még 8 kilóval kevesebb voltam és akkor a karomon semmi felesleg nem volt hanem felül tök lapos de a csípőm meg a lábaim már akkor is duckók voltak :) Amúgy kb 7 kilót leakarok adni de olyan nehéz.Tavaly nyáron pont egy éve még ugyanígy néztem ki.Aztán nyáron lefogytam 8 kilót és nagyon j ó alakom lett.Aztán ugye a suli, a sok stressz,télen a karácsony miatt visszaszedtem :(
2012. máj. 18. 15:36
 20/50 anonim ***** válasza:

csipőből mindenképp le kell adnod, és egyáltalán, sport,sport,sport!! Hiába vagy csak 60kg, vagy akármennyi, ha annak nagyrésze zsír és még aránytalanul oszlik el rajtad...

én 6kg-t fogytam egy hónap alatt, s hidd el, nagyon meglátszik.

Hajrá!

2012. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!