Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom a képeim alapján?

Figyelt kérdés

Holnap megyek bikinit venni és annyira frusztrál az alakom. Tavaly sokkal vékonyabb voltam de még akkor is csak háromszor voltam strandon mert szégyenlem az alakom. Elhatároztam hogy nyáron lefogyok.Mennyit kéne leadnom? Hány kilónak tippeltek?


[link]



[link]


2012. máj. 18. 13:02
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
De akkor mi nekem az ideális súly? Ha így 70 kilónak néztek???
2012. máj. 18. 16:26
 32/50 anonim ***** válasza:

Megint én. Figyelj, szerintem ne a mérlegre gyúrj, hanem inkább a tükörre. Szóval lehet vki 70 kg úgyis, h csupa izom, és iszonyat alacsony a testzsírszázaléka, meg lehet vki 50 kg-os, h semmi formája nincs, és annak ellenére, h vékony, tiszta zsírpárnácskás mindenhol.

Szerintem érted, h mit akarok írni. A BMI-det ha kiszámolod,az ad egy támpontot az ideális súlyhoz, de igazából túl sokat azért ne adj rá. Mindenképpen sportolj, mert így kilóra tényleg nem durva a tömeged, viszont a mozgás segítene változtatni az izom és a zsírpárnák arányán. Meg ahogy fogysz, úgyis látod, h merrefelé haladsz, és hogy mi az a pont, amire már azt mondod, h OK.

2012. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Tényleg a tónus és az izom a lényeg, már én is rájöttem, én 10 centivel vagyok magasabb nálad, más alkat (homokóra nagy a mellem széles a hátam is) de a lényeg hogy hiába fogytam vagy 15 kilót nem tűnik annyinak és mindenki egy pár kilóval többnek nézett/ néz mivel az izmom nem volt elég hozzá. Én is olyan 62-63nak néznélek így képről.
2012. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
szerintem ha még fogynék kb 9 kilót és sportolnék hasonló alakom lenne mint az Éden Hotel-ből Edinának.Teljesen ugyanolyan testfelépítés :)
2012. máj. 18. 21:30
 35/50 anonim ***** válasza:
csak átfutottam a válaszokat, de te azt írod, hogy körte alakod van??? egyálltalán nem. elég ha beírod a keresőbe, hogy körte alkat, és találsz csomó képet. láthatod, hogy neked nem az van.neked inkább alma alakod van. a felsőtestedhez viszonyítva vékonyk a lábaid. a derék csípő arányod meg tuti nem annyi amit írtál. ha fogysz, akor sem lesz jobb alakod sokka.
2012. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Deee szeretem az ilyen okoskodókat :D

Lefotózzam neked amikor mérem magam?:) Ilyen méreteim vannak. És ez KÖRTE! :D Hidd el hogy jobban tudom :)


[link]



Parancsolj:) Nem kell elhinned de igazam van ;)

2012. máj. 19. 10:10
 37/50 A kérdező kommentje:
az alma alakú nőknek a csípője és a dereka teljesen egybe folyik.Azt meg azért látom hogy elég széles csípőm van alapjáraton ami örökletes dolog,és mellé vékony derék. :)
2012. máj. 19. 10:15
 38/50 A kérdező kommentje:

Naaa :) Itt egy tavaly nyári képem. Ezt azért fényképeztem,hogyha lefogyok hogy fogok kinézni.Hát így néztem ki tavaly.Szerintem lábra retek sokat híztam meg előre a hasamra,és mintha a csípőm feljebb lenne az friss képen.Mi a szar lesz az alakommal? Ha 100 kiló leszek akkor a nyakamig fog érni a csípőm vagy mi?


[link]

2012. máj. 19. 10:42
 39/50 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de tavaly sem voltál olyan nagyok fit meg szuperokés...

Max 3 kg-ot a hízhattál.. és sajnos ugyanúgy semmi izom nincs rajtad, és nem is volt..

Edina?!? Jesszus, na ő aztán homokóra a javából!! Sőt, majdnem körte!! Elég széles a csípője, és van hozzá válla, meg vékony dereka... .. mellékesen meg sem közelíted az ő alakját...

2012. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

húúúúú nem mondod komolyan?? ;P


Lehet rossz szögből lett lekapva de hidjétek már el hogy homokóra alkat vagyok :D

(amúgy felvilágosítanék egy két embert meg súgom :" 4 évig jártam röplabdázni" ) Lehet hogy nem látszik az izom,de van. Az egy dolog hogy rossz szögből van fényképezve. Az alakom az szar tudom de azt ne mondjátok hogy semmi izom nincs,mert van. Esetleg nem látszik.

Ui: Nem azt mondtam hogy most olyan az alakom mint Edinának,hanem ha újra sportolnék akkor olyan lenne.


Most elkezdem újra a röpit és két hónap múlva feldobok ide egy képet. Majd meglátjátok ha lemegy minden zsír a testemről hogy megváltozik az alkatom. :D

2012. máj. 19. 20:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!