Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mára megint elrontottam?

Mára megint elrontottam?

Figyelt kérdés

Ma nagyon jól sikerült minden,de jött az este és a mamám főzött tejbegrízt,nem akartam megsérteni ezért ettem 1 kis tányérral.:/ Úgy érzem,hogy az egész napom ezért mind hiába való volt..

Szerintetek ettől ma már nem is fogyni,hanem hízni fogok?166 cm vagyok és 78kg.


Reggeli: 1 abonett + 15dkg csirkemell sonka + 5dkg újhagyma + 2dl tej

Ebéd: 5dkg főtt krumpli + 10dkg csülökpörkölt.

Uzsonna: 1 joghurt.

Vacsora: tejbegríz: ( ( 20g búzadara,10g cukor,2,5 dl tej.).

Emellé ma fél órát tornáztam.


2012. máj. 20. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szóval 100 g cukor kb 400 kalória. 10 g (az egyszerűség kedvéért kiszámolom) 40 kalória. B@ssza meg, rengeteg.. Én ma gyroszt ettem mert az volt itthon (minimum 600 kalória szerintem tuti volt). Nem mindenki tud magának külön főzni párolt zöldséget stb. Nem hinném hogy vészes volt. Tornázz még vagy fél órát és ok. Holnap majd jobb lesz.
2012. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

emberek, egy kis empátiát..!

egyáltalán dicséretes, hogy belevágott a diétába, van aki erre sem hajlandó.

lehet hogy elrontottad ezt a napot, de emberek vagyunk, nem lehet mindent tökéletesen csinálni.

folytasd ugyanazzal az erővel amivel nekikezdtél és figyelj arra hogy ne csússz el, mert akkor tényleg nem lesz eredményes.

nagyon sok sikert és kitartást!

2012. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!