Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki végigcsinálta már a...

Valaki végigcsinálta már a www.mindmegette.hu -n található fehérje diétát? Vélemények? 2 étkezés között lehet gyümit/zöldséget enni? Hány kilót fogytatok vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
leszögezném, hogy nem olvastam el, hogy miről kérdezel. DE a szervezetnek nem csak egyféle tápanyagra van szüksége. Viszont a megnövelt fehérjebevitel és lecsökkentett szénhidrát elég alap a fogyókúra alatt. Plusz a zöldség/gyüm nem fehérje, úgyhogy nem hinném h ez a diéta azt "engedélyezi", de szerintem az összes ilyen orbitális hülyeség.
2012. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 nap van kiírva, három étkezéssel, baromi sok saláta meg zöldség, tojás, hetente kétszer gyümölcs, reggelire kávé + zsemle?

Rendszeresen 1-3 évente csinálom az elmúlt 10 évben, mindig beválik. Mivel szénhidrátból sokat fogyasztok alapból (így is lassan jön vissza a túlsúly!), előtte 2-3 napot rászánok, hogy ezt lecsökkentsem, különben első nap rettentően szédülök, így meg nem. Közben többet is szoktam mozogni, szép lassan emelve az adagot. A trükköm éhezés ellen az, hogy reggeli után várok kb. 3 órát, majd elkezdem enni az ebédet, folyamatosan csipegetve. Ha elfogy, várok 1-2 órát, és elkezdem enni a vacsit ugyanígy. A fontosabb, hogy a zsemle és a kétféle fehérje között legyen kihagyva idő, a hozzá járó salátát miegymást folyamatosan eheted.

2012. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ! És egyébként hány kiló szokott lemenni rólad? Gondolom, ez a súlyfelesleg mennyiségétöl is függ, meg attól, hogy mennyit mozgunk a diéta alatt. Ki fogom próbálni, hátha bejön, mert már nagyon jó lenne pár kilóval kevesebbnek lenni...
2012. máj. 24. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!