Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlyról szeretnék fogyni,...

Nagy súlyról szeretnék fogyni, elég ennyi mozgás?

Figyelt kérdés

100 kg vagyok :( és szeretnék fogyni sokat, de nem gyorsan. Másfél hete kezdtem tornázni és étrendet váltottam, nem 100%-ban, így nem várok csodát :)

Naponta 30-40-50 percet tudok csak tornázni, attól függ kislányom mennyit enged, minden nap neki állok, de hamar megunja, hogy ugra-bugrálok és ott van a lábam alatt. Mikor alszik nem tudok mert felébred rá :(

Akkor tudok többet mozogni, ha az apja lefoglalja addig, de sajnos az ritka :(


2012. máj. 22. 18:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Szeretnék majd eljárni futni, de nem tudom mennyi fogyás után kezdhetem el.

Reggel korábban felkelnék mint a család és elmennék a határba, akkor nem zavarnék senkit :)

2012. máj. 22. 18:56
 2/4 anonim válasza:

a futást nem nagyon ajanlanam, már csak sajat tapasztalatbol, 90kg voltam amikor elkeztem futni, par napig nem is volt gond, de aztan a terdeim elkeztek fajni, de ugy hogy a járas is nehezemre esett, harom hét mulva voltam csak rendben. eloszor is próbalj meg tobbszor kevesebbet enni egy nap, en észre vettem magamon hogy most két hónap után, nagyon keveset tudok mar csak megenni, es nem is kívanom, es a fogyas megy, kozbe tornazok otthon, ami eppen jol esik.:)

sok sikert kívanok, le lehet fogyni csak akarat kell.

2012. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyjából ez egy napom:

reggelire eszem 1 max 2 szelet Update kenyeret sok zöldséggel (uborka, paradicsom) valami felvágottam vagy tojással.

Ebéd nagyjából az ami a családnak, kevesebb körettel, vagy köret nélkül. Néha szoktam venni update tarhonyát vagy spagetti tésztát, ha megkívánom.

vacsora valami fehérje turmix.

Napközben még előfordul jogy 1-1 szelet kenyeret megeszek, vagy eszem egy update rudit vagy csinálok görög salátát.

Sok vizet iszom, néha néha 1 pohár Zero kolát

És minden nap tornázom.

Viszont most mértem magam valami nem stimmel, mert feljött 2 kg... :( nem tudom hogy csináltam :( nagyon nagyon elkeseredtem (esetleg havi baj befolyásolhatja ezt???)

Sok ez a kaja 1 nap???

2012. máj. 22. 19:21
 4/4 anonim válasza:

én is még csak kezdo vagyok, szoval nagyon nagy tanacsokat nem tudok adni, csak a sajat tapasztalatomat mondom. :)

az a 2 kg az is lehet hogy a tested bepanikolt adtol hogy hirtelen megvaltoztattad a etkezésedet. en mondjuk ritkan eszek kenyeret, ha eszek is akkor reggelire. de csak egy pici szeletet, sok zoldseggel, sonkával. ebed parolt zoldseg hússal, krumplit rizst nem eszek hussal.

szerintem figyelt mennyi kcal van abban amit megeszel, interneten ki tudod szamolni, mennyi kcal szugseges neked egy nap ahoz hogy veszits a sulyodbol.

2012. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!