Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ma mit ehetek?...

Ökölvívó kérdése:

Szerintetek ma mit ehetek? Reggeli egy alma volt.

Figyelt kérdés

1. reggeli 5dkg zabhely vízben felfőzve kicsi mézzel

ebédre 1 backonös stangli edig még jó is de utánna 1óra alatt megettem 2 tábla csokit és délután kötelező fagyizás volt 1 gombocot kötelező volt megennem. este 3/4 zsemle kicsi sajttal nem akartam már ezt sem de muszáj volt :-(


2.nap reggel 125g almás joghurt. Ebéd húsi sült krumplival de olyan ami (agyag)edényben sült a húsival ehhez ettem paradicsomot és fél zsömlét vacsira megint húsi és krumpli és utána dkg teljes kiőrlésű kenyérből pirítós 10dkg felvágottal paradicsommal. este unalmamban ettem tudom nem szép egy sportolótól de mi csak néha járunk versenyre.és néha csinálok ilyen marhaságot!


2012. máj. 27. 12:54
 1/5 anonim válasza:
Almás pitét XDDDDDDDD
2012. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hehe
2012. máj. 27. 14:34
 3/5 A kérdező kommentje:
a zsömle az háromnegyed akar lenni nem 3-4db :-)
2012. máj. 27. 14:36
 4/5 anonim válasza:
Hízókúrán vagy? A kérdésben nem láttam megjelölve igazából, hogy mit is szeretnél tőlünk megtudni.
2012. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fogyni csak ésszel és be akartam hozni azt a 2 nap zabálást
2012. máj. 28. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!