Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan éltek cukros, egészségt...

Hogyan éltek cukros, egészségtelen ételek nélkül? Lehetséges-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

A boltban megpróbálom elkerülni őket... de könyörgöm, ez azért nevetséges: elmegyek edzőterembe, benyomom akármilyen tv csatornára, reklámok közt mennek a cukros dolgok: krémes joghurt, croissant... és edzés közben nézhetem, amíg reklám van...


Itthon hazahordják a szüleim, mert egyrészt tesóim szeretik ezeket, meg mama is mindig küld csokit, sütit csipszet, meg nála is van. Hiába mondom, hogy nem kell, akkor is hoznak a szüleim családi kiszerelésű nápolyit, mert ugye az olcsóbb mint ha kisebbet vesznek vagy vannak ilyen akciók hogy 2-őt fizet 3 csokit kap stb, meg 4-esével a joghurtok olcsóbbak mint 1esével, persze hogy a 4-es csomagot veszik...

Ha megkérem őket vegyenek tk kenyeret, natúr joghurtot azt is vesznek de itthon vannak a cukros dolgok is.


Mire gondoltok, amikor megálljátok a nassolást?

Mit tesztek, hogy megálljátok?


2012. jún. 3. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Èn borzasztòan édesszàjù vagyok..összesen 1 hétig birtam az úgynevezett egészséges életmòdot,csoki ès egyéb ràgcsàlnivalòk nélkül. Èn alapvetően nem étkezek rosszul,csak mikor hogy.Van hogy nem nagyon eszek,majd sokkal többet.Olyan is van hogy hetekig kìnzom magam és edzek egy csomòt màslor meg semmit.Különösebben fogyni sem akarok..sportolok de csak hobbiszerùen heti 1-2-3szor.Szóval nem igazán nézem mesag mit eszek.Vannak ezen az oldalon bizonyos fitness cicàk akik megszàllottan hajtjàk az ilyen 6ak utàn nem eszek semmit,és amúgy

is csak salàtát.Èdességet vagy hìzlalòbb kajàkat pedig sose.

2012. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

bele kell törődni, hogy a mai táplálkozáskultúra a gyorskajákra, félkész ételekre és a cukros, zsíros, ízfokozóval telített dolgokra épül. mi, diétázók/egészséges életmódot választók vagyunk a kisebbség, nekünk kell megtanulni alkalmazkodni. nem várhatod el a környezetedtől, hogy ne egyenek ilyesmit, csak mert te fogyózol. eleinte nekem is marha nehéz volt pl. a suliban a büfé meg automata közelében minden második ember kezében csoki, péksüti és hasonlókat látni, meg egy egyszerű hazaúton is számtalan pékség, fagyizó jön szembe. ezt el kell fogadni, idővel könnyebb lesz. nekem segít, ha arra gondolok, hogy 1, ahogy én táplálkozom, az sokkal egészségesebb, nem csak fogyaszt, de megvéd sok más bajtól is, jobb lesz a közérzetem, csinosabb is leszek 2, az édesség és egyéb nasik igaz hogy isteniek, de csak pár perc élvezetet adnak, ami hamar elmúlik, és utána csak a rossz érzés marad, hogy belerondítottam a diétába. ellenben a diéta+sport igaz, hogy nehéz, de hosszú távon fantasztikusan jó érzés lesz, ha elérem a célt és szuper alakom lesz (persze ehhez rendesen és kitartóan kell csinálni).

és persze a mentsvár a diétás nasi: a kedvencem a natúr joghurt+pépesített eper+méz/édesítőszer, egészséges és édes, lefagyasztva pedig eperfagyi :)

szintén nagyon jó a zsírszegény túró mézzel elkeverve.


sok sikert kíván: egy szintén édesszájú diétázó

2012. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, válaszokat!
2012. jún. 4. 18:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a probléma hgoy a cukor midnenhol ott van. Minden termékbe belenyomják és ettől lesz egészségtelen. Nem kell megvonnod a cukrot az életedből, de olyan ételekből kell enni amiben mérsékelten van a cukor jelenléte.
2015. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!