Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitenétek nekem egy egészége...

Segitenétek nekem egy egészéges diétát összeállitani?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 1 éve szültem és még rajrtam van 8kg felesleg. 1 hete kezdtem mozogni, heti 5ször 40 percet kocogok (tényleg csak kocogás), a másik két napon meg 1 orát aerobicozom.

Mennyi fehérjét és mennyi szénhidrátot egyek egy nap? Mikor? Mennyi legyen az össz kcal amit megeszek egy nap?

Olyan diétát szeretnék, ami tartós fogyást eredményez, és ha megvan az eredmény mondjuk akkor sem kéne abbahagyni, mert tartható és egészséges.

Irjaktok légyszi mintamenüket is! Köszi!


2009. júl. 2. 07:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha személyre szabott diétát szeretnél akkor személyiedzők, dietetikusok, vagy a háiorvosod is segíthet. Szerintem kérd a tanácsukat, mert ők tuti egészséges étrendet tudnak összeállítani és olyat amire neked szükséged van. Ha viszont általános diéták érdekelnek akkor a fogyokurak.hu-n találsz töménytelen mennyiségben, viszont nem biztos, hogy ezek jók neked. Szóval szerintem ha jó fej a háziorvosod beszélj vele, de a személyiedzők a pénzedért nagyon segítőkészek tudnak lenni! :)
2009. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!