Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megosztanátok a tapasztalatait...

Megosztanátok a tapasztalataitokat a 13 napos diétával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez a válasz nem lesz hasznos,de leírnád,hogy mi ez pontosan? Most hallottam róla először,hogy van 13 napos diéta..:O
2012. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Üsd be a google-ba.

Én úgy tudom hatásos,viszont egy évben egyszer max kétszer lehet elvégezni.

Nemtudom,hogy betudnám e tartani...két hét az sok idő,ideges szoktam lenni,ha nagyon éhes leszek :)

2012. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Semmi gáz, itt a leírása. Még nem kezdtem neki, agyilag próbálok felkészülni rá, de ha sikerül, arról is szívesen beszámolok.

[link]

2012. jún. 13. 00:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Baromság. Fizikai képtelenség 2 hét alatt ennyit fogyni zsíróbl. Max kiürülnek a beleid, megy izomból, de zsírból nem sok.

Miért nem cisnálsz rendes diétát?

Amiben nem 13 nap alatt, hanem 2-3 hónap alatt fogysz 10 kilót. Egészségesen, tartósan, zsírból. Hm?

Gondolom nem 13 nap alatt híztál meg.

2012. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmmm! Annyira aranyos, amikor ilyen kritikus és szigorú hangnemben oktatnak ki emberek másokat, anélkül, hogy ismernék a másik körülményeit, céljait, koncepcióját. Nem is fárasztanék senkit a magyarázkodással. Mellesleg a kérdés nem az volt, hogy egyetért e valaki ezzel a módszerrel, hanem, hogy eredményes e. Köszönöm a hozzászólásokat.
2012. jún. 13. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Na mi van jön a nyár és mindenki két hét alatt akar csodát? :D Ne várj ettől a diétától semmit, tavaly nyáron megcsináltam, 4 kilót "fogytam" persze nem zsírból, majd kétszer annyit visszahíztam...

Inkább adja magadnak több időt és normálisan add le a fölösleget hogy legyen is értelme... azóta nekem is megjött az eszem és a téln leadtam 15 kilót, így most szép lettem a nyárra :P

2012. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegény anyukám is csinálta sokszor anno(nyugodjon békében!),de nem igazán hasznàlt neki.:-$
2012. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha izom vesztés a cél akkor hajrá de amúgy is az ilyen fogyókúrák csak a kiskegyedbe meg hasonló helyekre valók.
2012. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!