Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért ajánlott reggeli fogyókúr...

Mért ajánlott reggeli fogyókúrában a müzli, ha tele van zsírral, szénhidráttal és a a gyümölcsök révén cukorral?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 08:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, hol veszed annyiért?

Mert én mindenhol 200 ft-ért tudtam csak venni...

2012. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1-2 hónapja vagy a lidl-ben vagy a sparban volt ennyiért és betáraztam. :D De lehet csak ideiglenes akció volt. Viszont 170-90-nél most sem lehet drágább.
2012. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja, Sparban volt 119 ft-os akció nem rég, a Lild-t nem tudom, mert ritkán járunk.

De 199-ért veszem, havi 2-3 csomag fogy el, megér ennyit is:-)

2012. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
"Valaki" tanácsára készítettem házi müzlit. A tanács így szólt: legyen benne zab+rozs+búza-pehely, 3 fajta mag (dió, mandula, napraforgó), és 3 fajta gyümölcs (mazsola + idénygyümölcsök) és mindezt keverjem ki joghurttal + 1 kiskanál mézzel. Tudom, hogy ezek jó szénhidrátok, jó zsírok és cukrok, de ebből kis mennyiségtől is jól felpuffadok, egész nap alig tudok enni, este pedig farkaséhes vagyok... Jó ez így, vagy elmúlik a puffadás, vagy felejtsem el ilyen tömény formában a müzlit?
2012. jún. 20. 17:29
 15/15 anonim ***** válasza:

Espumisan gyöngyöt tudom ajánlani.

Én a zöldségektől, tejtermékektől puffadok, ez szokott segíteni.

2012. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!