Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő múlva fogok...

Kb mennyi idő múlva fogok lefogyni futással és diétával? (többi lent plusz képel)

Figyelt kérdés

Kb ilyen vagyok most(kicsit vékonyabb): [link]

Ilyen szeretnék lenni: [link]

Kb mennyi ideig kell fogyokúrázzak , h elérjem a kívánt alakot?(Vékonyabb vagyok mint az első képen)



2012. jún. 26. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Félév kb
2012. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi helyesbítek:jóval vékonnyabb vagyok mint a képen.és köszönöm a választ!
2012. jún. 26. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne, ha magadról tennél képet, megadnád a paramétereidet és megmodnanád, hogy mennyit akarsz fogyni, pontosan milyen étkezéssel és mozgással.
2012. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A képek nem sokat segítenek!

A emberi szervezet nem reagál egyformán. Van, akinél egyből megindul a fogyás, amint elkezd diétázni és kardio jellegű edzésformát végezni, de van, akinél stagnál, s majd csak később indul meg a fogyás.


Mindenesetre átlagosan a heti 1-1,5 kg a normális.

Ja, s hogy a kérdésre is válaszoljak, elvileg 4-5 hónap alatt már van látványos javulás.

Sok sikert!

2012. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 kilo az jó, ettől többet leadni nem érdemes meg megbosszulja magát a szervezet. Fontos a sport; a futás és a kardio az jó ötlet. Tarts néha gyümölcs, zöldség napokat pl heti egyszer, amikor csak nyers gyümit és salátákat eszel és csökkentsd a hús, tej, sajt, más tejtermékek és tojás fogyasztását. A sajtok ugye nem könnyű ételek, de vannak jó minőségűek pl a feta. Az még elmegy. Gabonák közül a rizs jó + barna rizs, kukoricadarás ételek, stb, a krupli sem hízlal de a tésztákat és a kenyeret is hanyagold.
2012. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt a vége: sztem is 3-4-5 hónap után látható a változás és függ sok dologtól. pl fogamzásgátlótól híztál el, vagy gyerekkor óta van felesleg stb. Rendszeres edzés azért is fontos, mert ha te véknyabb vagy mint az első képen lévő nő akkor nem vagy kövér, a mozgás szépen tónusokba szedig az izmokat, és akkor is karcsúbb lesz az alak ha a mérleg nem mutat kevesebbet.
2012. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az étrended!?Illetve heti hányszor mennyit futsz?
2012. jún. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!