Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Hány...

Nagyon kövér vagyok? Hány kg-t kéne fogynom, hogy sovány legyek? (képpel)

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a testemet.:S Egész nap csak az jár a fejemben,hogy fogynom és fogynom és fogynom kell.:( Nem merek semmit enni szinte egész nap csak 1 almát és amint azt megettem egyből meg is bántam. De anyáék azt mondják,hogy nem vagyok kövér. De ha megmutatom neki a válaszokat,hogy igenis mások kövérnek tartanak akkor hátha nem fog állandóan rám szólni,hogy egyek.:) Szóval hány kg-t kéne fogynom még? Kép:


[link]


Bocsi a rossz "képszerkesztés" miatt.:)


2012. jún. 26. 22:36
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Magasság/testsúly?

Csakn azért kérdezem, mért én is így akarok kinézni.:D

Mitakarsz? Gyönyörű vagy!


13/L

2012. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a kommenteket. De!Nem unatkozom. Nem is érzem magamat kiscsajnak a 18 évemmel. csak egyszerűen kövérnek,nem tehetek róla. Utolsó: 165 cm és 48kg.
2012. jún. 26. 23:22
 13/40 anonim ***** válasza:

aj ba*zdmeg... észnél vagy te?48

kilósan kövér... ajj

2012. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
8-as válaszadóval ne foglalkozz. Dagadt vagy.
2012. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Köszi "túrórudi" :) Legalább anya meg fogja engedni,hogy annyit egyek amennyit akarok.:) Ja és nincs behúzva a hasam és nem tudom,hogy mi az a bal mellem alatt.. Nem tudom,hogy mire gondolsz első válaszoló.:)
2012. jún. 26. 23:51
 16/40 anonim ***** válasza:
A melled alatt kb. 10 centivel van egy dudor, szerintem arra gondolhatott. Kb. akkora lehet, mint a melled.
2012. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
Mekkora szemét válaszadók vannak...-.-" nem poénkodunk ilyesmivel, hacsak nem akarsz anorexiást nevelni az emberből túrórudi. By 8-as válaszadó ;))
2012. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Az valószínűleg a bordája lesz...


Hülye vagy te, kérdező. Túrórudi is csak szívat. Most 10-en azt mondták, hogy sovány vagy, egy meg szórakozik itt, és te rögtön csak az ő válaszát látod meg. Vagy te is csak húzod a komolyan fogyni vágyók agyát.


Ilyen gondolkodásmóddal akárhány évesen is csak egy kiscsaj vagy.

2012. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%

nagyon remélem, hogy anyukádnak több esze van, mint neked és elcipel valami agykurkászhoz, majd megtudod, milyen vicces is 48 kilósan kövérnek lenni...


gondolkodj már egy kicsit, könyörgöm!!!

Szerinted az olyan lányoknak, mint pl. én (160cm és 72kiló), hogy esik, hogy te itt 48kilós létedre kövérezed magad??? Ha te kövér lennél, akkor mi mik lennénk??? Bolygók?????


Ki nem állhatom az ilyen kis pi-ákat!!!


Nagyon remélem, hogy törlik a kérdést!!


De tudod mit, azt az egy almát se edd meg, legalább egy hülyével kevesebb lesz!!!


:@

2012. jún. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
100%
Olyan hájas vagy pfej,menj hányd ki a az almát amit megettél teeee,teeeee dagadék -.-'
2012. jún. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!