Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Hány...

Nagyon kövér vagyok? Hány kg-t kéne fogynom, hogy sovány legyek? (képpel)

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a testemet.:S Egész nap csak az jár a fejemben,hogy fogynom és fogynom és fogynom kell.:( Nem merek semmit enni szinte egész nap csak 1 almát és amint azt megettem egyből meg is bántam. De anyáék azt mondják,hogy nem vagyok kövér. De ha megmutatom neki a válaszokat,hogy igenis mások kövérnek tartanak akkor hátha nem fog állandóan rám szólni,hogy egyek.:) Szóval hány kg-t kéne fogynom még? Kép:


[link]


Bocsi a rossz "képszerkesztés" miatt.:)


2012. jún. 26. 22:36
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

heló

fogadd el, hogy az emberek ilyen válaszokat adnak. ugyanezzel a problémával küzdök én is..tök nem úgy látom magam, mint mások engem..tudom jól, h nem vagyok kövér, de ahhoz képest, ami az álomalak, igen..amúgy tényleg menjél el hamar orvoshoz, vagy valamit kezdjél magaddal, mert bele fogsz esni abba a csapdába, h mindig lejjebb és lejjebb akarsz fogyni és anorexiás leszel..fogadd el magad lassan de biztosan ilyennek, mert amúgy csinos vagy, és felejtsd el, hogy valami idealizált képet kergetsz..

2012. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Na hűtöd már a söröket?
2012. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
Annyira sovány vagy, hogy kiáll a bordád!!!! Nem látod?! Inkább híznod kéne egy kicsit.
2012. jún. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Egyértelműen azért tetted fel ezt a kérdés , mert azt vártad , hogy majd elkezdnek dicsérni , hogy milyen szép , vékony stb. vagy. Amúgy a kép Nyírbátorban készült? :)
2012. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Te szerintem beteg vagy bulémiás vagy mi. Betegesen fogyni akar pedig épp még olyan súlyban vagy hogy éppen nem vagy KÓROSAN SOVÁNY. Tudod hogy néz egy kövér nő? Na valahogy így [link]

Na most hasonlítsd össze magaddal.

2012. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
Tényleg fogynod kellene!Egyáltalán hogy mertél bikinit felvenni?Én a helyedben elbújdosnék...
2012. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Én inkább a torz kis kinövésed miatt aggódnék a bal melled alatt..
2012. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
A kacsaszájat is kivágtad? :P azok a csajok szoktak így pózolni xD
2012. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
Photoshop kinövés van a bal melle alatt :D
2012. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Szia!!

Fújj...én se vagyok piskóta,de ilyen hájas embert még nem láttam! Úrr isten,hát ez undorító...az összes pasi menekül előled,egyszerűen...hájas disznó vagy...én a szüleim előtt nem mernék így bikinibe lenni! Lógnak le a hasadról,az úszógumik! Fúúj....


-.-"

Még nagyon nem döntöttem el,hogy egy anorexiás csaj v. egy nagy "lálálálá" vagy... Térj már észhez könyörgöm! Sovány vagy,érted? o.O..még csak nem is vékony! SOVÁNY!!!!

Biológia órán te lehetnél a csontváz helyén...

De tudod mit...lehet ezen még javítani..lehetsz még szép vékony...!

Ha megfogadod a tanácsaim:

-nem eszel napi 1 darab almát sem! Csak vizet iszol,abból is csak max. 1 pohárt!

-aztán ezt csinálod 3 napig!

-a 3. napon sétálsz egyet az utcán,és megnézed,hogy az emberek milyen szemmel néznek rád! (Azt ne hidd,hogy oda lesznek érted!)

-ha azt látod,hogy érdekesen néznek rád,akkor az a nagy helyzet,hogy dagadt vagy... :S

-újra 3 nap fogyókúra,és valószínűleg olyan vékony leszek,hogy fűszálból összetákolt koporsó is elég lesz!


Komolyan,elveszed itt a fogyni vágyók kedvét!

Olyan elcseszettül rossz lett a kedvem,miután ezt olvastam... :S


amúgy meg baromi sok különbség van a sovány és a vékony között!


Köszöntem!

L/170 cm/61 kg-aki aztán tényleg szarul néz ki,és tényleg fogy LETT VOLNA kedve,ha te el nem veszed! -.-

2013. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!