Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Hány...

Nagyon kövér vagyok? Hány kg-t kéne fogynom, hogy sovány legyek? (képpel)

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a testemet.:S Egész nap csak az jár a fejemben,hogy fogynom és fogynom és fogynom kell.:( Nem merek semmit enni szinte egész nap csak 1 almát és amint azt megettem egyből meg is bántam. De anyáék azt mondják,hogy nem vagyok kövér. De ha megmutatom neki a válaszokat,hogy igenis mások kövérnek tartanak akkor hátha nem fog állandóan rám szólni,hogy egyek.:) Szóval hány kg-t kéne fogynom még? Kép:


[link]


Bocsi a rossz "képszerkesztés" miatt.:)


2012. jún. 26. 22:36
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Menj már a p_icsába, elveszed itt az életkedvét a tényleg fogyni vágyóknak!!! Idióta. Kiáll a bordád, undorítóan SOVÁNY vagy!!!
2012. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

165/48... Még a hülyének (olyan, mint te) is kevés.

Persze, mindjárt elhiszem, hogy kövérnek tartod magad, azt itt pózolgatsz bikiniben ország-világnak... Kit akarsz hülyére venni?

Ez fogyókúra témakör, ahol valóban túlsúlyos emberek kérnek segítséget, mert szükségük van rá. Érted??? Nem arra van, hogy te itt kényeztesd a kis lelkedet, fényezd az egódat, hogy nyalják a segged, "Jaj, ne szórakozz, tökéletes vagy..."

Ez nem az a hely... Ott a kis barátod a képen, kérd meg, hogy dícsérgesse már a bordáidat, mert nem vagy vele elégedett...

2012. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
hát ha az a bordája lesz akkor meg még soványabbnak néz ki....millióan ilyen alakra vágynak.....
2012. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
KÉRDEZŐ , KÉPZELD EL HOGY BE ÍRTAM EGY KALKULÁTORBA ÉS A TEST INDEXED ALACSONYABB A NORMÁLISNÁL......SOVÁNY VAGY....HÍZNOD KELL..... én is így vagyok vele ,hogy hajszál vékony vagyok....de mindig úgy érzem ,hogy jaj ne ezt már nem szabad megennem
2012. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
fúj, de dagadék vagy, én a helyedben nem vettem volna fel bikinit. undorító! fogyj vagy 30 kilót, és dögölj bele!!!
2012. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy nézel ki,mint akinek gondja van az alakjával,de ezt szerintem te is tudod.

Alapból csak az vesz fel piros színt,aki feltűnésre vágyik ki akar tűnni a tömegből.

A másik meg a pózolásodból egyértelműen lejön,hogy az egód valahol 200 km-rel feljebb van,mint kellene.

Ne magyarázd már itt be nekünk,hogy jajj szegény lány dagadtak érzi magát kórosan sovány BMI értékkel,amikor még a lábujjkörmöd is tűzpirosan világít.

Nekem van 5-10 kg feleslegem és tényleg kövérnek is érzem magam(tesztek is érte)..halkan még megjegyezném,hogy én nem így pózolok vagy aki kövérnek látja magát az nem yígy viselkedik.Ennyi.

Mellesleg elájulhatsz az alakodtól a fejed még lehet ronda vagy lehetsz mellé buta is.

Ha tévednék,akkor sajnálom menj el pszichológushoz.

2012. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Hármas válaszoló vagyok. Még mindig nem töröltettétek?!


Ja, és itt megkérek minden A KÉRDÉSRE válaszolni vágyó hölgyet, hogy ne adják a kérdező alá a lovat.


Kérdezőt meg megkérem, hogy hűccse azokat a söröket.

2012. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
96%
gondolom azért tetted fel a képet, h istenítsünk. meg kell mondjam drágám, nincs jó alakod. oké, h vékony vagy, de közel nem vagy formás. inkább vagyok plusz 5 kilóval több, de FORMÁS, és szexi, mint hogy így nézzek ki. na csók ;)
2012. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
100%

Aki valóban hájasnak érzi magát, nem pózol bikiniben, tudod?? ;) mondja ezt egy valóban túlsúlyos lány (165cm/79kg).


Menj, fogyózz, hogy mihamarabb elfogyjál a Föld színéről :)

2012. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!