Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebédnél anya főztjét kell...

Ebédnél anya főztjét kell ennem, közben számolnom kellene a kalóriákat. Hogy csináljam, hogy beleférjen az 1200-ba ebéddel együtt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
egyél kevesebbet vagy kérd meg anyád h működjön veled együtt .. mert ez a titok ..támogatnia kéne téged ha egy család vagytok ..és tudja h ez fontos neked ..
2012. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

de 1200 az nagyon kevés .. inkább legyen 1400 és sportolj ..de ha tartósan a napi alapanyagcseréd alatt eszel akkor ha lány vagy pl úgy járhatsz mint én : 2 éve nincs menzim ..pedig már eszek 1800 kalóriát


egyébként miért kell megenned ? lázadj szívem másképp nem működik ! ez a te háborúd a kgok ellen és szövetségeseket kell gyűjtened

2012. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én simán fogytam úgy hogy a reggelit,tízórait,uzsit és a vacsit számoltam pontosan,ebédre meg csak egy normál adagot ettem abból amit épp főzött anyum
2012. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!