Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futni éhgyomorra kell reggel?...

Futni éhgyomorra kell reggel? És ha igen akkor 8-9óra között megfelel? Ha igen hogy tudnám megoldani hogy felkeljek, egyszerűen nem bírok, este meg már nincs kedvem hozzá.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 23:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagy valamit megehetek előtte? egy műzli vagy szelet sonka vagy ilyesmi mert reggel van ha nem eszek akkor alig birok menni.
2009. júl. 9. 23:22
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Szép estét! :)

Persze vmit azért kell enni!Nem jó éhgyomorra, több okból kifolyólag! pl: rosszullét, rosszabb teljesítő képesség...Persze azért ne edd degeszre magad mert akkor hányingered lesz!Főleg ha intenzíven futsz kaja után! :)

2009. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

kössz, és neked is szépjóestét! :D

reggel egyébként jobb a zsírégetés? többet érek el vele a nyáron ha reggelente futok egy fél órát kb. , délután biciklizek és soha nem eszem magam teli, igaz nem mindig eszem a legegészségesebb kajákat, de igyekszem!

2009. júl. 10. 00:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első válasszoló Vagyok ismét! :) Háát Szerintem reggel vagy este a legjobb!Hisz olyankor nem tűz a nap!Én este járok mert este szokott elkapni a faánkság, de ha eszembe van hogy most futottam akkor erőt ad arra, hogy ne faljam fel a hűtőt :) Szóval a reggeli futásra csak annyit tudok mondani, hogy ártani tuti nem ártassz vele!CSak azért válgasd meg a reggelidet!Ne legyen túl sok szénhidrát!De azért azt is kell adni a szervezetnek! :) Szija! :)
2009. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*falánkság
2009. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Edzőtáborban hétkor kezdődik az első edzés reggel, mindenki megiszik egy pohár vizet (van hogy cukros teát), hogy ne legyünk rosszul, egy órás edzés, általában kocogás, utána fél kilenckor reggeli. Első alkalmaknál rossz, de hozzá lehet szokni, kifejezetten jól esik a végén.
2009. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem annó a tesi tanárom azt mondta, hogy a reggeli mozgás azért jó,mert akkor fogy a legjobban az ember!

Mozgás előtt fél órával kapj be valami szénhidrátban gazdag kaját, ami egyben energiát is ad!Mozgás után pedig igyál meg egy banánturmixot!

2009. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én este 7 körül járok..az gáz??mert sajna reggel nem tehetem meg! Fogyás céljából futok amugy!
2009. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, az is jó!Én aerobicoztam és este 6-8 között és volt eredménye!
2009. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem 7-9-ig van edzésem, és az is hasznos. Szerintem az időpont mindegy. Egyénenként változik, hogy kinek mikor van nagyobb kedve hozzá, mert ha több kedved van, jobban használ!
2009. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!