Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg leadásához elég 3 hét...

10 kg leadásához elég 3 hét is úgy, hogy nem eszek semmit?

Figyelt kérdés

Akár többet is lehet fogyni? Vagy inkább 4 hét? Hallottam már, hogy volt aki 15-kg-ot fogyott 1 hónap alatt... 2 hét alatt gondolom 10 kg-ot nem lehet leadni, ugye? Habár ilyet is hallottam, hogy volt, akinek ez is sikerült, még ha nem is szándékosan, csak szerelmi bánatos volt vagy beteg.

Tudom milyen következményei vannak, ha valaki nem eszik, csak iszik, de csak vizet... Oltást sem szeretnék kérni, csak választ, hogy igen vagy nem.

Köszönöm.



2012. júl. 5. 08:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

jól gondolod,leggyorsabban úgy tudsz lefogyni,ha sokáig nem eszel (vagy csak nagyon keveset),

ha közben meg iszol rendesen pl tejet ,kakaót,rostost,gyümölcsleveket,stb,akkor még az egészséged sem megy tönkre

2012. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha három hétig nem eszel semmit, akkor szimplán meghalsz.
2012. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha már, akkor inkább ezt: [link] hidd el jobban megéri, itt sem kell sokat enned, de jobb mint a teljes koplalás, és hangsúlyozom, ez is elég egészségtelen. Na én ezzel 2 éve fogytam 6,5 kg-ot.( 52 kg ra) Mellette mjuk heti 4x sport(futás leginkább). Persze visszajött kb 1 hónap alatt, de akkor elég látványos volt. Te döntésed, bár szerintem tényleg nem éri meg. Minden esetre ha eredményt akarsz mindenképp fuss minden nap 45 percet. Kemény lesz. De a semmit nem eszel-el kevesebbet fogsz fogyni, ennél a 13 naposnál és a futást se fogod bírni, szóval akkor már inkább ezt a 13 naposat csináld, ha mondjuk egy alkalomra akarsz fogyni, mert ismétlem visszajön. Óvatosan, de te döntésed.
2012. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem 3 hét alatt nem lehet leadni 10 kilót, hanem 2-3 kilót, max. 4-et, ha sok feleslegről indulsz.

Arról nem is beszélve, hogy a fogyás sem egyenletes, így az sem biztos, hogy az első 2-3 hétben egyáltalán beindul még...

2012. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
46%

LEHET!!!! SŐT!!!

Én anno 10 hetes kezelésre jártam, melynél az első hét 0 kalóriás --> 7 kiló ment le (össz. leadni való 15kg)!!!

Köv héten kb. 150-300 kalóriűt vitztem be (csak kefírt vagy natur joghurtot lehetett enni, óránként 1-1 teáskanállal), itt további 4 kiló ment le...

Azért a 0 kalóriás héten amikor ájulás kerülgetett 1 szem krékert elrágtam (a hét alatt kb. 3 darabot)

Utána már bármit lehetett enni, de csak 1-2 kanálllal, ha nagyon éhes voltam (kb. 600 kalória naponta)

Tornázni az első 2 hétben szigorúan tilos, mert örülj, h nem ájulsz el!

Alkohol, 1 korty sem megengedett (egyből agyra megy és bekómálhatsz)!

2012. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
3 hét alatt 10 kg lemegy, nekem kb. 13 ment le. Viszont ittam rendesen, nem csak vizet. Az első hét kegyetlen, a második sokkal jobb, a harmadik pedig úgy ment el, hogy szinte észre sem vettem. Közben multivitamint szedtem, nem tornáztam, ügyeltem arra, hogy ne csak vizet veszítsek, így a napi 3-4 liter folyadék megvolt. De számíts lepedékes nyelvre, rossz lehelletre, szédülésre, ezek ellen nem nagyon tudsz tenni. Ja, és azóta is tartom a súlyom, hosszú évek óta.
2012. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Azt ugye tudjátok hogy a szervezet előbb az izmot bontja és aztán a zsírt? Mennyivel gyengültetek meg az ilyen idióta diéták után?
2012. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság legkevésbé célszerű formája a nem evés.
2012. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
54%

Én nem szedtem vitamint, mert az egyrészt étvágyat csinál, másrészt a propesszor módszere a totális mevonáson alapszik...

Nem mondom, hogy nem voltam fáradt, de ki lehet bírni...

(Én vagyok aki a 10 hetes kúrát csinálta)

A kémia miatt fontos betartani a szabályokat

2012. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Ha nem eszel semmit, csak rosszat teszel magadnak.Lehet, lefogysz ennyit, de ha a fogyókúrád után ismét elkezdesz enni, pl. egy kis szelet kenyeret reggelre, és egy kis ebédet, akkor is újra elkezdesz hízni, mivel semmit se ettél eddig, így a szervezeted számára már ez is sok. Az anyagcseréd belassul, így már a kevesebb ételtől is hízni fogsz. Ezen kívül amíg te három hétig nem eszel szinte semmit, a szervezeted az izmokból fogja lebontani a neki szükséges tápanyagot, fehérjét, mivel nem viszel be ilyesmit. Aztán ha újra elkezdesz enni, ezek helyére zsír, háj kerül. Talán kilóban könnyebb leszel, mert a háj könnyebb, mint az izom, a hús, így a mérleggel meg leszel elégedve, de külsőleg rosszabb lesz, mint előtte

Egy szó, mint száz: én a rendszeres étkezést és mozgást tanácsolom! (:

2012. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!