Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg leadásához elég 3 hét...

10 kg leadásához elég 3 hét is úgy, hogy nem eszek semmit?

Figyelt kérdés

Akár többet is lehet fogyni? Vagy inkább 4 hét? Hallottam már, hogy volt aki 15-kg-ot fogyott 1 hónap alatt... 2 hét alatt gondolom 10 kg-ot nem lehet leadni, ugye? Habár ilyet is hallottam, hogy volt, akinek ez is sikerült, még ha nem is szándékosan, csak szerelmi bánatos volt vagy beteg.

Tudom milyen következményei vannak, ha valaki nem eszik, csak iszik, de csak vizet... Oltást sem szeretnék kérni, csak választ, hogy igen vagy nem.

Köszönöm.



2012. júl. 5. 08:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A zsírvesztés üteme heti 05-1 kiló jól belőtt étrenddel, de izomvesztés itt is bekövetkezik, pláne, ha nem esszel semmit. Ha egy egészségtelen teleszart zokni akarsz lenni legyél idióta.
2012. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%

Látom, Einstein nem volt buta ember. :-)))


A szervezet 3 hét alatt nem kezdi lebontani az izmokat, főleg nem kezdi azokat először, éhen halni sem lehet 3 hét alatt. 3 hét arra is kevés, hogy a szervezet hozzászokjon ahhoz, hogy a legkevesebb ételt mind zsírrá alakítsa, a koplalás utáni garantált visszahízás tehát abszurd. Aki ezeket a baromságokat írta, az honnan szedte? Gondolom urban legend, tapasztalat nulla. Hát gratulálok.

2012. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A szervezet sokkal könnyeben használ fehérjét energiaként, mint zsírt.
2012. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Le lehet adni, és viharos sebességgel fogod visszahízni.
2012. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
attól függ mit akarsz leadni: zsírt vagy izmot. annak, hogy hány kiló vagy, semmi köze ahhoz, hogy kövér vagy-e. pl vegyünk egy kigyúrt pasit, pl 120 kiló, pedig szinte nincs rajta semmi zsír. ha tartósan és egészségesen akarsz lefogyni kevesebbet egyél mint amennyit szoktál, de NEM SZABAD ÉHEZNED!!!!!! mindig kell valami lennie a gyomrodban, közben pedig mindimum napi fél-egy órát edz valamit. az izmok sok energiét fogyasztanak, és ha az izmokat épited, akkor a szírt használja fel a szervezeted. amint nem használod az izmokat azokat a tested energiatakarosság miatt lebontja. ha egészségesen akarsz lefogyni ÚGY, hogy tartós legyen, sajnos nem lehet elsietni a dolgot, egy héten pedig nem adhatsz le többet 3 kilónál, mert a többi már izom! így nem csak vékony leszel, hanem gyönyörű formás is! ;)
2012. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
előző vagyok: azt elfelejtettem mondani, hogy minél gyorsabban fogysz le, annál gyorsabban szeded fel! sok szerencsét! :)
2012. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ha csak a címet elolvasom ez a hozzáfűzni valóm van....szívem ha nem eszel semmit akkor simán anorexiás leszel és nagy az esélye,hogy megdöglesz a p*csába!!!!!

És azt nem akarod!!!

2016. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!