Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthoni tornat ismertek...

Milyen otthoni tornat ismertek amitol le is lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Norbi-tornák jönnek/jöttek be!! Minden nap csinálom 40 percig vagy 1 óráig, ha nagy lendületben vagyok akkor 2* 40 percet csinálok! Nagyon élvezem, nem ugrálás, de nagyon megmozgat és megizzaszt! :)

Eredmény: 4 hét= 4 kg

2012. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Norbi és Rubint Réka tornák elég jók, ha most kezdesz edzeni kiválók.

Én az amerikai komplett 60-90 napra összeállított programokat kedvelem. Insanity Dig Deeper, Asylum, RevABS...

Ezeknél nemcsak kilót lehet leadni, de centikben is látványos az eremény...

2012. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fél órát ugrókötelezem, aztán 15 perc formásító torna. Aztán a maradék időben a kedven rock,metál zenéimre tombolok xD napi 1 órát "edzem". persze mellette figyelek a kajálásra
2012. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyban függ a mozgás fajta attól, hogy mennyi a súlyfelesleged. Én is próbáltam az Insanity-t, de 5 percig nem bírtam csinálni, mert van kb 20 kg súlyfeleslegem. SAJNOS! De a Norbi tornákat végig tudom csinálni, akár kettőt is, és örömöm lelem benne! NAGYON FONTOS, HOGY ÖRÖMÖD LEGYEN A MOZGÁSBAN! Szerintem próbálj ki kérdező, több fajta otthoni mozgástípust is és amelyik neked leginkább kivitelezhető és ameyiknél a legjobban érzed magad azt csináld!

2. hozzászólónak gratulálok az Insanityhez, mert az tényleg kemény! :)

2012. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]

Nagyon jó!!!!

2012. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat es meg irjatok ha ismertek tornavideokat.
2012. aug. 14. 08:49
 8/8 Szoondiii ***** válasza:
45%

Na most, ez elméleti kérdés.

Ugye alap, hogy fogyasztó mozgás nincs, hacsak nem a kardhősködés, ahol el lehet veszteni egy kis bőrt, zsírt ha kivágják.


Akik az update tornás baromságokkal jönnek, ők fanatikusok, nyilván ha megkérded, hogyan lehet mozgással fogyni nem fogják tudni.

de hogy ne csak kritizáljak: a norbi, réka torna videóknál rögtön jobbak a bodyrock videók.


a jóga, taichi edzés pedig messze jobb ezeknél, illetve a callanetics, pilates is olyan (jóga alapú) gyógytornák, amelyek nem azért vannak, hogy tönkretegyék a térded, ízületeidet (lásd pl. zumba) hanem megerősítsenek fontos mély izmokat.


fogyás meg táplálkozás kérdése, arról persze lehetne még hosszan írni..

a mozgás azt hiszem túltárgyalt.

2012. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!