Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom. Sport mellett,...

Fogyókúrázom. Sport mellett, jó ha így eszem?

Figyelt kérdés
Reggel, még mielőtt éhes lennék, iszok egy bögre forró kakaót, cukor nélkül, alacsony zsírtartalmú tejjel, búzapehellyel. Délig semmi, utána gyümölcs, vagy zöldség leves, esetleg csirke, majd utoljára cukormentes kukoricapehely kubuval;ez így jó?
2009. júl. 11. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem!
2009. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És miért nem?...
2009. júl. 11. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Csak halkan mondom,és csak neked,de te ide nem tudsz olyan étrendet írni,hogy valaki ne mondja: ez nem jó !
2009. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

és ez minden áldott nap így megy?mert ha igen akkor ez rettentő rossz ám.a szervezeted nem kap meg mindent(felét se...)mint amit meg kéne hogy kapjon.leves helyett frissen edd a zöldséget gyümölcsöt szerintem,és ebédre egyél normálisan:a csirke jó,egy kis rizzsel(a zöldséges köret pl tök jól menne hozzá,ha már mindenképp a főtt zöldség megy nálad..:))a kakaó egész jó,mert tejet iszol vele,és kell a kalcium(de jobb lenne ha natúran innád a tejet)a pelyhek is jók,azok maradhatnak:)(a kakaó kalóriáján szerintem inkább egyél még egy kis pelyhet.:))ja,a kubut felejtsd el.jézusom.vitaminos izének feltüntetett hatalmas,elcukrozott kalóriabomba.helyette akkor már inkább egy pici adag a csirkés rizsből,főzelékből,vagy ami ebédre volt.vagy akkor puffasztott rizs,vagy vmi szilárd,normális étel legyen szerintem vacsira.sokszor egyl kis adagokat.a 6után nem eszünket nem tudom betartod e,szerintem amíg mozogsz(pl ha 12kor fekszel le,de még szaladgálsz a lakásban,takaritassz,ágyazol,tanulsz,stb.).akkor még9ig simán ehetsz,mert van ideje a gyomrodnak dolgozni,és le is dolgozod a nagyját.

mindezek mellett azt mondom,hogy ha még sportolsz is,akkor végképp kevés az amit te eszel..alig van benne szilárd étel.a szervezeted teljesen hozzászokik hogy szinte mindent folyékonyan kap,az emésztés is eléggé ellustul.szóval ..hiába mondja az előző válaszoló h. itt úgyse felelhetsz meg mindenkinek,az én véleményem is az,hogy válts egy picit,ha jót akarsz magadnak(fehérje nélkül az izomzatod is teljesen leépül,semmi erőd nem lesz)nem beszélek a levegőbe, hiszen egy éve fogytam 37kilót,175cm magas vagyok,és mostmár 68kiló ,és úgy ettem,éltem,ahogy írtam.azt tudod te is hogy fehér kenyér,cukrok,túl zsíros ételek nem megengedettek,ezekkel nem is fárasztalak:)sok sikert,s jó fogyást neked.

2009. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!