Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Drasztikus fogyósok, vélemény?

Drasztikus fogyósok, vélemény?

Figyelt kérdés

napi 6x kajálás ( mindig csak 100 kcalt gyumolcsbol, zoldségbol, 100g pulykasonka, tofu, leveskocka) ezek csak példák

mellette husk maghéj

plusz zöld tea

kétnaponta 30 perc futás l-carnitinnel

hogy egészségtelen az nem baj, talán még jó is, kicsit büntetni is akarom magam.

1 hónap alatt ezzel 59-ről mennyire tudok lefogyni? (160 cm)

Drasztikus fogyósok írjanak légyszi.



2012. júl. 12. 11:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
legalább ne add alá a lovat! napi 600 kcal!!!!! nem jó, hanem éheztetés
2012. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A legszomorúbb az, hogy az ilyen kérdésekre van válasz...méghozzá sok.
2012. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%

Én is próbálok újra 5-600 kcalnál maradni, eddig ment is, de most visszajöttek a falásrohamaim. :( Egyszer nagyon jól sikerült, több, mint 10kg-t leadtam :)))

Ez amúgy jó étrend, én ugyanúgy érzek, mint te. :D Nem baj, ha dobok neked egy privát e-mailt?

2012. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

szia. engem a kérdésedben nem a fogyás mértéke ijeszt meg, hanem a következő mondat: "hogy egészségtelen az nem baj, talán még jó is, kicsit büntetni is akarom magam. "

ez a "büntetni akarom magam a kajamegvonással", ez egy kezdődő evészavar első tünete lehet. ahelyett hogy diétáznál, szerintem sürgősen keress egy pszichológust. egyébként én 160 centi, 58 kg vagyok és nem érzem magam kövérnek... van egy kis pocim, de az max. 2-3 kiló mínúsu, ha azt le akarnám tornázni.

2012. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A drasztikus fogyókúra biztos út a jojóeffektushoz. A kúra befejeztével több jön vissza, mint ami lement.

Életmódváltás kell pl. paleóval.

2013. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Azóta sikerült fogynom 5 kg-ot ezzel az éheztetéssel, és vissza is jött persze:) Nem az egész de kb. Most paleo-val próbálkozom, meg a futással, és nagyon jók a tapasztalataim :) Szóval "jó útra tértem" :D Köszi a válaszokat!
2013. febr. 14. 21:00
 17/22 anonim ***** válasza:
szegény fejed... Elárulok neked egy titkot. Kevesebb mint 2 hónap alatt 89 kg-ról 80.3-ra. És tudod miért? Mert ésszel csináltam, nem beszedtem mindenféle sz*rt. 20/f
2013. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
utolsó, az utolsó kommentemet olvastad?:D De azért, köszi, h elárultad azt a titkot.
2013. febr. 17. 16:40
 19/22 anonim ***** válasza:
Jó útra tértél? Az, hogy én "lefogytam" - bár utálom ezt a szót mint a sz*rt -, az júliusban volt. Azóta sem jött vissza plusz. Aerob+normális kajázás, mindemellett testépítek már 4 éve, valamint akrobatikával foglalkozom. Te nem tértél jó útra. A hülyék kasztjába tartozol te is, akik koplalnak, aztán meg rájönnek, hogy ezt benézték. Vagy nem...
2013. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hm, ismét egy felettébb értelmes ember :) Tehát valóban a hülyék kasztjába tartozhatom és koplalok, mert te nyilván jós vagy, hogy tudod miket eszem:) Ha mégse lennél az, akkor elárulom: napi 1 óra futás, és fél óra erősítés, heti 2 nap pihenő, szálkásító paleo étrend, semmi éhség, és már most látszik a fogyás, és feszesedés. Egyébként gratulálok a fogyásodhoz, de ez nem jogosít fel arra, hogy másokat ok nélkül leszólj. Szép napot! ;)
2013. febr. 21. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!