Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Drasztikus fogyósok, vélemény?

Drasztikus fogyósok, vélemény?

Figyelt kérdés

napi 6x kajálás ( mindig csak 100 kcalt gyumolcsbol, zoldségbol, 100g pulykasonka, tofu, leveskocka) ezek csak példák

mellette husk maghéj

plusz zöld tea

kétnaponta 30 perc futás l-carnitinnel

hogy egészségtelen az nem baj, talán még jó is, kicsit büntetni is akarom magam.

1 hónap alatt ezzel 59-ről mennyire tudok lefogyni? (160 cm)

Drasztikus fogyósok írjanak légyszi.



2012. júl. 12. 11:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem megvan a magam rendezett életem, tudásom, én csak az ilyen "értelmes" embereknek próbálok segíteni, de fog a f*szom legközelebb. Amit a kérdés alá írtál az a mopszomnak kevés lenne. Annak van esze, aki az ilyen kérdés alá beírja, hogy "persze, így a legjobb, de igyál még meg mellé két pohár hideg vizet". Aztán majd a végén koppansz.
2013. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Istenem, nem értem miért kell értetlenkedni, a kérdés több hónapja lett kiírva és azóta írtam kommentben, hogy tévedtem, és váltottam, és te arra a kommentre reagáltál. De kedves tőled, hogy segíteni próbálsz, csak a negatív hangnem baromi idegesítő és ezzel senkit nem fogsz a "jó útra" téríteni szerintem. :)
2013. febr. 21. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!