Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tinik nektek hogyan sikerult...

Tinik nektek hogyan sikerult lefogynatok es hany kilot fogytatok? Mit csinaltatok hogy sikerult lefogynotok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Insanity + futás. Mellé nem ettem édességet és este 6 után nem ettem. Eddig 6 kilót fogytam.
2012. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Futok, diétázok, eddig 14 kilót adtam le.
2012. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Normálisan eszek, napi 2x. Estére meg csak fehérjét iszok.


107-ről indultam, most 98 vagyok, másfél hónap alatt.

2012. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb módszerrel: nem ettem zsíros kaját, fehér lisztes kaját és cukros kaját, csak max heti egyszer egy kicsit. Magyarán szólva kenyér gyanánt rozskenyér vagy Abonett, csoki helyett gyümölcs, vagy natúr joghurt, téliszalámi helyett csirkemellsonka. Este hat után én sem ettem (sokan ezt barbárságnak tartják, de hasznos, legalábbis nálam bevált.)

Ennyi. Minden nap tornázom itthon, 20 perces aerobic videó, majd ha van még kedvem, 20 perces kick box aerobic videó.


5 hónap alatt 20 kiló ment le, amit majdnem már másfél éve tartok.

2012. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fehér kenyér és zsemle helyett barnát ettem fél szelet kenyeret vagy egy zsemlét reggelire és vacsorára. Ebédre ami épp volt. Csak vizet ittam, max. reggelihez tejet. Semmit nem sportoltam, mert nem lehetett és így fogytam 30 kg fél év alatt.
2012. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90 nap alatt 5.4 kiló, 180cm-hez vagyok 61.7 kiló ,de én nem éheztem és nem hajtottam magam, úgy hogy meghaljak az edző teremben.és 14 éves lány vagyok. :) paleo kaják, sport.
2012. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Klasszikus diéta+ a dinnyediétát is ajánlom,picit tornáztam is,és 6 kg mínusznál tartok
2012. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abonettet minden diétás úgy eszi, mintha az lenne a manna, pedig brutáls szénhidrát bomba magas glikémiás indexxel, totál hulladék!!!
2012. júl. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!