Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefaragni a hasamból...

Szeretnék lefaragni a hasamból és a csípőmből, meg a combomból, de nem tudom, hogy kezdjem. Szerintetek? Először a táplálkozásomon változtassak? Milyen gyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés
L/15

2012. júl. 17. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha azt akarod, hogy a csípődről is lemenjen, mindenképpen el kell hagyni az étrendből az édességet, kenyérfélét, tésztaféléket. nálam legalábbis úgy volt értelme.. sok zöldséges ételt ettem, sok gyümölcsöt, natúr húst. nekem a hasam a legproblémásabb, oda hízok rögtön. mindennap csinálok hasprést kb 20 percet, illetve felülést is valamennyit. nem sok, de ha mindennap csinálod akkor lemegy valamennyi. a csípőből meg úgy tudsz faragni, hogy egyrészt hullahoppkarikázol, másrészt meg a youtubon vannak csípőgyakorlatok, az nagyon jó! a combra pedig a futás, a gyorsabb séta és a "kitörési gyakorlat" a legjobb. sok sikert!
2012. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. júl. 17. 13:12
 3/7 poiu ***** válasza:
1/2: okos étrend, általában a keményítőt kell csökkenteni (benne van a krumpli és a rizs is). Viszont sajna nem lehet speciális gyakorlattal bizonyos helyekről fogyni. A zsír fordított sorrendben távozik, ahová a legkönnyebben fölment, onnan megy le utoljára. Ezért mondják, ha bárhonnan fogyni akarsz, érdemes a legnagyobb izmaidat mozgatni (a lábadat, tehát sétálj sokat), mertr ezzel égeted a legtöbb zsírt időegység alatt. A felülés stb. jó, mert tónust ad, de nem fogyasztja a hasat.
2012. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem
2012. júl. 17. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyd el kenyeret, a tésztát az étkezésből és az üdítőket, édességeket.

Próbálj heti kétszer futni és heti kétszer Pilatesezni vagy Callaneticsezni. A Forever Slim otthoni kavitációs gép is segíthet, ha végképp nem moccannak a párnácskák.

2012. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elkezdtem edzőterembe járni :)
2012. júl. 19. 13:47
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 19. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!