Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a napi kalória bevitelem...

Ha a napi kalória bevitelem kevesebb mint amenyit szoktam enni akkor fogyok. Ez akkor is úgyvan ha mondjuk 1000 kcal viszek be naponta és mondjuk abból 200 kcal az egy jégkrém?

Figyelt kérdés
Tehát ha minden nap annyit viszek be hogy képesek legyek fogyni de ebbe a kcal mennyiségbe benne van egy jégkrém, akkor is képes vagyok fogyni?

2012. júl. 20. 14:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy néha eszik egy jégkrémet, nem jelenti, hogy nem figyel a fehérjebevitelre, meg alapvetően nem étkezik egészségesen.

Ne mondd nekem, hogy szerinted SOHA nem lehet semmilyen édességet enni, mert ez hazugság.

2012. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak módjával. 1000kcal bevitelnél pedig kilehet mondani hogy nem figyel rá...
2012. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó, nem vitatkozom veled, gondold, ahogy akarod.
2012. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!